О внесении изменений в некоторые приказы Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 августа 2019 года № ҚР ДСМ-120. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 августа 2019 года № 19317. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 7 апреля 2023 года № 65.
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 07.04.2023 № 65 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 6) и 98) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести изменения в некоторые приказы Министерства здравоохранения Республики Казахстан
1) в приказе Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 декабря 2013 года № 759 "Об утверждении Стандарта организации оказания медицинской реабилитации населению Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9108, опубликован в газете "Казахстанская правда" от 29 мая 2014 года № 104 (27725):
в Стандарте организации оказания медицинской реабилитации населению Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
главы 4-7 исключить.
2) утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 07.10.2020 № ҚР ДСМ-116/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Пункт 1 с изменением, внесенным приказом Министра здравоохранения РК от 07.10.2020 № ҚР ДСМ-116/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту организации медицинской помощи Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан предоставление в Департамент юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № ҚР ДСМ-120 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 29 тамызда № 19317 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2023 жылғы 7 сәуірдегі № 65 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 07.04.2023 № 65 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрық 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Кодексінің 7-бабы 1-тармағының 6) және 98) тармақшаларына сәйкес және Қарағанды облысы үшін пилоттық жобада міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды апробациялау мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының халқына медициналық оңалту көрсетуді ұйымдастыру стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 759 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9108 болып тіркелген, "Казахстанская правда" газетінде 2014 жылғы 29 мамырда № 104 (27725) жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының халқына медициналық оңалту көрсетуді ұйымдастыру Стандартында:
4-7-тараулар алып тасталсын;
2) Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 07.10.2020 № ҚР ДСМ-116/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 07.10.2020 № ҚР ДСМ-116/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Медициналық көмекті ұйымдастыру департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет минстрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Актаеву Л.М.
4. Настоящий приказ подлежит официальному опубликованию и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Министр Е. Биртанов
Приложение
к приказу Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 29 августа 2019 года № ҚР ДСМ-120
Правила восстановительного лечения и медицинской реабилитации, в том числе и детской медицинской реабилитации
Сноска. Приложение утратило силу приказом Министра здравоохранения РК от 07.10.2020 № ҚР ДСМ-116/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Л.М. Ақтаеваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық ресми жариялануға тиіс және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр Е. Биртанов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2019 жылғы 29 тамыздағы
№ ҚР ДСМ-120 бұйрығына
қосымша
Қалпына келтіру емі және медициналық оңалту ережесі, оның ішінде балаларды медициналық оңалту қағидалары
Ескерту. Қосымшаның күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 07.10.2020 № ҚР ДСМ-116/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.