Об утверждении Реестра должностей гражданских служащих подведомственного государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы"
Приказ Руководителя Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан - Елбасы от 11 декабря 2019 года № 01-6.40. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 декабря 2019 года № 19741
В соответствии с пунктом 5 статьи 139 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Реестр должностей гражданских служащих подведомственного государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы".
2. Отделу документационного, финансового и кадрового обеспечения Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы обеспечить:
1) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя заведующего Отделом документационного, финансового и кадрового обеспечения Канцелярии Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы – главного бухгалтера Битенову Б.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Руководитель Канцелярии Первого Президента
Республики Казахстан – Елбасы
М. Касымбеков
"СОГЛАСОВАНО":
Министр труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
__________________ Б.Б. Нурымбетов
Утвержден
приказом Руководителя
Канцелярии Первого Президента
Республики Казахстан – Елбасы
от 11 декабря 2019 года № 01-6.40
РЕЕСТР
должностей гражданских служащих государственного учреждения "Библиотека Первого Президента Республики Казахстан – Елбасы"
Звено
Ступень
Наименования должностей
Блок А (управленческий персонал)
А2
1
Главный бухгалтер
А2
1-1
Руководитель службы
А3
1
Руководитель сектора, главный экономист
Блок B (основной персонал)
В1
1
Главный научный сотрудник
2
Главный эксперт, ведущий научный сотрудник
3
Ведущий эксперт, старший научный сотрудник
4
Старший эксперт, научный сотрудник, советник
5
Эксперт, младший научный сотрудник
В2
1
Специалисты основного персонала высшего уровня квалификации высшей категории: хранитель фондов, экскурсовод, специалист по организации экспозиций и выставок, архивист
2
Специалисты основного персонала высшего уровня квалификации первой категории: хранитель фондов, экскурсовод, специалист по организации экспозиций и выставок, инженер основных служб, архивист
3
Специалисты основного персонала высшего уровня квалификации второй категории: хранитель фондов, экскурсовод, специалист по организации экспозиций и выставок, инженер основных служб, архивист
4
Специалисты основного персонала высшего уровня квалификации без категории: хранитель фондов, экскурсовод, специалист по организации экспозиций и выставок, инженер основных служб, лаборант, архивист
В3
1
Специалист основного персонала среднего уровня квалификации высшей категории: хранитель фондов, экскурсовод, специалист по организации экспозиций и выставок, архивист
2
Специалист основного персонала среднего уровня квалификации первой категории хранитель фондов, экскурсовод, специалист по организации экспозиций и выставок, архивист
3
Специалист основного персонала среднего уровня квалификации второй категории: хранитель фондов, экскурсовод, специалист по организации экспозиций и выставок, архивист
4
Специалист основного персонала среднего уровня квалификации без категории: хранитель фондов, экскурсовод, специалист по организации экспозиций и выставок, архивист, инженер основных служб, лаборант
Блок С (административный персонал)
С2
Специалисты высшего уровня квалификации, выполняющие административные функции: бухгалтер, экономист, юрисконсульт, специалист по государственным закупкам, инспектор
С3
Специалисты среднего уровня квалификации, выполняющие административные функции: бухгалтер, экономист, юрисконсульт, специалист по государственным закупкам, инспектор, механик
Блок D (вспомогательный персонал)
D1
Технические исполнители: музейный смотритель

Ведомстволық бағыныстағы "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Түңғыш Президенті - Елбасының Кеңсесі бастығының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 01-6.40 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 19 желтоқсанда № 19741 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 139-бабының 5-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының тізілімі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Кеңсесінің Құжаттамалық, қаржылық және кадрлық қамтамасыз ету бөлімі:
1) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмесін ресми жариялауды және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы Кеңсесінің Құжаттамалық, қаржылық және кадрлық қамтамасыз ету бөлімі меңгерушісінің орынбасары - бас бухгалтері Б.Қ. Битеноваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Тұңғыш Президенті –
Елбасының Кеңсе Басшысы
М. Қасымбеков
"КЕЛІСІЛДІ":
Қазақстан Республикасы Еңбек және
халықты әлеуметтiк қорғау министрі
_________________Б.Б. Нұрымбетов
Қазақстан Республикасының
Тұңғыш Президенті –
Елбасының
Кеңсесі Басшысының
2019 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 01-6.40 бұйрығымен
бекітілген
"Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасының кітапханасы" мемлекеттік мекемесінің азаматтық қызметшілері лауазымдарының ТІЗІЛІМІ
Буын Саты Лауазымдар атауы
А блогы (басқарушы персонал)
А2
1
Бас бухгалтер
А2
1-1
Қызмет басшысы
А3
1
Сектор басшысы, бас экономист
В блогы (негізгі персонал)
В1
1
Бас ғылыми қызметкер
2
Бас сарапшы, жетекші ғылыми қызметкер
3
Жетекші сарапшы, аға ғылыми қызметкер
4
Аға сарапшы, ғылыми қызметкер, кеңесші
5
Сарапшы, кіші ғылыми қызметкер
В2
1
Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты негізгі персонал мамандары: қорларды сақтаушы, экскурсия жүргізуші, экспозицияларды және көрмелерді ұйымдастыру жөніндегі маман, мұрағатшы
2
Біліктілігі жоғары деңгейдегі бірінші санатты негізгі персонал мамандары: қорларды сақтаушы, экскурсия жүргізуші, экспозицияларды және көрмелерді ұйымдастыру жөніндегі маман, негізгі қызметтердің инженері, мұрағатшы
3
Біліктілігі жоғары деңгейдегі екінші санатты негізгі персонал мамандары: қорларды сақтаушы, экскурсия жүргізуші, экспозицияларды және көрмелерді ұйымдастыру жөніндегі маман, негізгі қызметтердің инженері, мұрағатшы
4
Біліктілігі жоғары деңгейдегі санаты жоқ негізгі персонал мамандары: қорларды сақтаушы, экскурсия жүргізуші, экспозицияларды және көрмелерді ұйымдастыру жөніндегі маман, негізгі қызметтердің инженері, лаборант, мұрағатшы
В3
1
Біліктілігі орташа деңгейдегі жоғары санатты негізгі персонал мамандары: қорларды сақтаушы, экскурсия жүргізуші, экспозицияларды және көрмелерді ұйымдастыру жөніндегі маман, мұрағатшы
2
Біліктілігі орташа деңгейдегі бірінші санатты негізгі персонал мамандары: қорларды сақтаушы, экскурсия жүргізуші, экспозицияларды және көрмелерді ұйымдастыру жөніндегі маман, мұрағатшы
3
Біліктілігі орташа деңгейдегі екінші санатты негізгі персонал мамандары: қорларды сақтаушы, экскурсия жүргізуші, экспозицияларды және көрмелерді ұйымдастыру жөніндегі маман, мұрағатшы
4
Біліктілігі орташа деңгейдегі санаты жоқ негізгі персонал мамандары: қорларды сақтаушы, экскурсия жүргізуші, экспозицияларды және көрмелерді ұйымдастыру жөніндегі маман, мұрағатшы, негізгі қызметтердің инженері, лаборант
С блогы (әкімшілік персонал)
С2
Әкімшілік функцияларды орындайтын біліктілігі жоғары деңгейдегі мамандар: бухгалтер, экономист, заң кеңесшісі, мемлекеттік сатып алу жөніндегі маман, инспектор
С3
Әкімшілік функцияларды орындайтын біліктілігі орташа деңгейдегі мамандар: бухгалтер, экономист, заң кеңесшісі, мемлекеттік сатып алу жөніндегі маман, инспектор, механик
D блогы (қосалқы персонал)
D1
Техникалық орындаушылар: Музей қараушысы