О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № С-45/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2020 года № 7618.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020 – 2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 509 049,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 128 052 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 102 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 358 195,9 тысяч тенге;
2) затраты – 5 785 398,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 025,7 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 624,7 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 599 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 289 374,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 289 374,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 09.12.2020 № С-59/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина.
2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
прочие неналоговые поступления.
3) поступления от продажи основного капитала, в том числе:
продажа государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажа земли.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрен объем субвенций в сумме 2 264 443 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 6 568 тысяч тенге.
5. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4.

2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № С-45/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 7618 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 509 049,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 128 052 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 102 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 700 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 358 195,9 мың теңге;
2) шығындар – 5 785 398,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 13 025,7 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 624,7 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 599 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 289 374,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 289 374,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 09.12.2020 № С-59/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдерден, соның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
жер салығы;
көлік құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
мемлекеттік баж.
2) салықтық емес түсімдерден, оның ішінде:
мемлекеттік меншігінде мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
басқа да салықтық емес түсімдер.
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, оның ішінде:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
жерді сату.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 2 264 443 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджетке 6 568 мың теңге сомасында бюджеттік несиелерді өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің орындалу барысында секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджет бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2020 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 5.
7. Учесть, что в составе поступлений районного бюджета на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 6.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района Биржан сал.
8. В составе расходов районного бюджета на 2020 год предусмотрены, согласно законодательству Республики Казахстан, доплаты в размере 25 процентов от окладов и тарифных ставок специалистам, проживающим и работающим в сельской местности, организаций образования, социального обеспечения, культуры, финансируемых из районного бюджета.
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2020 год в сумме 6347,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 09.12.2020 № С-59/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2020 года, в сумме 6848,4 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 27.03.2020 № С-50/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджету города, сельских округов и сел в сумме 292 248 тысяч тенге, в том числе:
городу Степняк
35 453 тысяч тенге;
Макинскому сельскому округу
29 786 тысяч тенге;
Ангалбатырскому сельскому округу
20 936 тысяч тенге;
Баймырзинскому сельскому округу
16 744 тысяч тенге;
Бирсуатскому сельскому округу
16 928 тысяч тенге;
Валихановскому сельскому округу
14 719 тысяч тенге;
Донскому сельскому округу
25 480 тысяч тенге;
Енбекшильдерскому сельскому округу
22 823 тысяч тенге;
Заураловскому сельскому округу
16 281 тысяч тенге;
Ульгинскому сельскому округу
25 998 тысяч тенге;
селу Аксу
11 543 тысяч тенге;
селу Заозерное
18 609 тысяч тенге;
селу Кенащи
10 406 тысяч тенге;
селу Краснофлотское
13 761 тысяч тенге;
селу Мамай
12 781 тысяч тенге.
11. Учесть, что в составе расходов районного бюджета предусмотрены целевые трансферты сельским округам и селам на 2020 год согласно приложению 7.
12. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата района Биржан сал
А.Бочковский
Секретарь
маслихата района Биржан сал
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

6. 2020 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында 6-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін.
Көрсетілген нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Біржан сал ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
8. 2020 жылға арналған аудандық бюджет шығысының құрамында Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес ауылдық жерде тұрып, қызмет істейтін, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мекемелері мамандарының айлық еңбек ақыларына және тарифтік көрсеткіштеріне 25 пайыз қосымша төлем ақы қарастырылды.
9. Жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 6347,9 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 09.12.2020 № С-59/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 2020 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 6848,4 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 27.03.2020 № С-50/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте қала, ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 292 248 мың теңге сомасындағы субвенциялар көлемі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Степняк қаласына
35 453 мың теңге;
Макинка ауылдық округіне
29 786 мың теңге;
Аңғал батыр ауылдық округіне
20 936 мың теңге;
Баймырза ауылдық округіне
16 744 мың теңге;
Бірсуат ауылдық округіне
16 928 мың теңге;
Уәлихан ауылдық округіне
14 719 мың теңге;
Донской ауылдық округіне
25 480 мың теңге;
Еңбекшілдер ауылдық округіне
22 823 мың теңге;
Заурал ауылдық округіне
16 281 мың теңге;
Үлгі ауылдық округіне
25 998 мың теңге;
Ақсу ауылына
11 543 мың теңге;
Заозерный ауылына
18 609 мың теңге;
Кеңащы ауылына
10 406 мың теңге;
Краснофлот ауылына
13 761 мың теңге;
Мамай ауылына
12 781 мың теңге.
11. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттеріне 7-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
12. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының
сессия төрағасы
А.Бочковский
Біржан сал ауданы мәслихатының
хатшысы
С.Шауенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының әкімі
Біржан сал ауданы мәслихатының

от 24 декабря 2019 года
№ С-45/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты, займы из республиканского бюджета на 2020 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 09.12.2020 № С-59/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
1191463,6
Целевые текущие трансферты
624686,6
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)

2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-45/2 шешіміне
5-қосымша
2020 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер, қарыздар
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 09.12.2020 № С-59/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
1191463,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
624686,6
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі

453208
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
14867
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
283605
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
150262
На апробирование подушевого финансирование организаций среднего образования
4474
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
109537,6
На выплату государственной адресной социальной помощи
36184,1
На оказание услуг специалистам жестового языка
968
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
2088
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1101
На развитие рынка труда
61513,5
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
7683
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
4489
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта
4489
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
18092
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
18092
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
39360
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
39360
Целевые трансферты на развитие
566777
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
566777
Реконструкция водопроводных сетей в селе Ангал батыр
420066
Строительство 21-квартирного коммунального жилого дома в городе Степняк
69877
Строительство 21-квартирного коммунального жилого дома в городе Степняк
76834
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
288125,3
По дорожной карте занятости на капитальный ремонт Казгородской средней школе
269500,6
Бюджетные кредиты
18624,7
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
18624,7
Приложение 6 к решению
маслихата района Биржан сал
от 24 декабря 2019 года
№ С-45/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 09.12.2020 № С-59/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего

453208
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
14867
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
283605
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
150262
Орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге
4474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
109537,6
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
36184,1
Ымдау тілі маманының қызметін көрсетуге
968
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
2088
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
1101
Еңбек нарығын дамытуға
61513,5
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
7683
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
4489
Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекетік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға белгілеуге
4489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
18092
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
18092
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
39360
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
39360
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
566777
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
566777
Аңғал батыр ауылында су құбыры желілерін қайта құруға
420066
Степняк қаласында 21 пәтерлі коммуналдық тұрғын үй құрылысына
69877
Степняк қаласында 21 пәтерлі коммуналдық тұрғын үй құрылысына
76834
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
288125,3
Жұмыспен қамту жол картасы бойынша Казгородок орта мектебін күрделі жөндеуге
269500,6
Бюджеттік кредиттер
18624,7
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
18624,7
Біржан сал ауданы мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-45/2 шешіміне
6-қосымша
2020 жылға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 09.12.2020 № С-59/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы

902179,8
Целевые текущие трансферты
405051,5
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
304595
На открытие IT-классов в школах
2698
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
3940
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
1610
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
9394
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1248
На оснащение ресурсных центров
10861,6
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
1287
На доплату учителям организаций образования, реализующих учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновлҰнного содержания образования
210000
Приобретение кабинетов робототехники
3871,9
На приобретение компьютеров для школ
15769,6
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
2664,9
На доплату за преподавания на английском языке предметов естественно-математического направления
6192
На доплату учителям со степенью магистра
1620
На доплату учителям за наставничество молодым учителям
2122
На увеличение доплаты за классное руководство педагогам организаций начального, основного и общего среднего образования
2620
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ педагогам начального, основного и общего среднего образования
1732
На приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
19964
На обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
7000
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17084
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2537
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
12547
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
2000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
77028,5
На текущий ремонт улично-дорожной сети города Степняк
35000
На текущий ремонт водопроводной системы села Макинка Макинского сельского округа
12440,7
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
29587,8
Отдел экономики и финансов (города областного значения)
6344
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета

902179,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
405051,5
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
304595
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
2698
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
3940
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
1610
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
9394
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1248
Ресурстық орталықтарды жарықтандыруға
10861,6
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
1287
Жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
210000
Робототехника кабинеттерді сатып алуға
3871,9
Мектептерге компьютерлерді сатып алуға
15769,6
Мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
2664,9
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
6192
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1620
Жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
2122
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
2620
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
1732
Білім беру объектілері үшін блокты-модульдік қазандық сатып алуға
19964
Мектепке дейінге және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелерімен қамтамасыз ету
7000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17084
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2537
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
12547
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
2000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомбиль жолдары бөлімі
77028,5
Степняк қаласының көше-жол желісін ағымдағы жөндеуге
35000
Макинка ауылдық округінің Макинка ауылының су құбыры жүйесін ағымдағы жөндеуге
12440,7
Жылу беру маусымына жылумен жабдықтаушы кәсіпорындарға дайындық
29587,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6344
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге

4550
На увеличение размера подъемного пособия
1794
Целевые трансферты на развитие
497128,3
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
497128,3
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство сетей водоснабжения в селе Ульги Ульгинского сельского округа
13498,2
Разработка проектно-сметной документации, строительство водопроводных сетей в селе Макпал Макинского сельского округа
12474,4
Разработка проектно-сметной документации, строительство водопроводных сетей в селе Баймырза Баймырзинского сельского округа
13870,2
Реконструкция водопроводных сетей села Ангал батыр Ангалбатырского сельского округа
46673,9
Строительство 21-квартирного жилого дома по улице Абылай хана города Степняк, позиция 1
45631
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в городе Степняк
330287
Благоустройство и инженерные сети 21-квартирного жилого дома в городе Степняк
32919,4
Разработка проектно-сметной документации на строительство, благоустройство и инженерные сети к двум 45-ти квартирным жилым домам и к одному 30-ти квартирному жилому дому по улице Кенесары в городе Степняк
1774,2
Приложение 7 к решению
маслихата района Биржан сал
от 24 декабря 2019 года
№ С-45/2
Целевые трансферты сельским округам и селам на 2020 год
Сноска. Приложение 7 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 10.11.2020 № С-58/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
221513,6
Целевые текущие трансферты
221513,6
в том числе:
Аппарат акима Ангалбатырского сельского округа
350
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
Аппарат акима Баймырзинского сельского округа
350
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа
75182,5
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
На текущий ремонт водопроводных сетей в селе Сауле
24946
На текущий ремонт системы водоснабжения в селе Бирсуат
48836,5
На подключение водопровода в селе Сауле
1050
Аппарат акима Валихановского сельского округа
11646
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
На текущий ремонт водопроводных сетей
7269
Ремонт въездных дорог в селе Кодебас
4027
Аппарат акима Донского сельского округа
350
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
Аппарат акима Енбекшильдерского сельского округа
18358,3
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета

4550
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
1794
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
497128,3
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
497128,3
Үлгі ауылдық округі Үлгі ауылында сумен жабдықтау желілерінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалы сметалық құжат әзірлеуге
13498,2
Макинка ауылдық округі Мақпал ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысына, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
12474,4
Баймырза ауылдық округі Баймырза ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысына, жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
13870,2
Аңғал батыр ауылдық округі Аңғал батыр ауылы бойынша су құбыры желілерін қайта құруға
46673,9
Степняк қаласы Абылай хан көшесі бойынша 21 пәтерлі тұрғын үй құрылысы, 1 позиция
45631
Степняк қаласында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысына
330287
Степняк қаласы 21 пәтерлі тұрғын үйді абаттандыру және инженерлік желілерге
32919,4
Степняк қаласы Кенесары көшесіндегі 45 пәтерлі екі тұрғын үйге және 30 пәтерлі бір тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілер құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
1774,2
Біржан сал ауданы мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-45/2 шешіміне
7-қосымша
2020 жылға арналған ауылдық округтер мен ауылдар бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 10.11.2020 № С-58/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атаулар
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
221513,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
221513,6
оның ішінде:
Аңғал батыр ауылдық округі әкімінің аппараты
350
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
350
Баймырза ауылдық округі әкімінің аппараты
350
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
350
Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
75182,5
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
350
Сәуле ауылындағы су құбырын ағымдағы жөндеуге
24946
Бірсуат ауылындағы сумен жабдықтау жүйелерін ағымдағы жөндеуге
48836,5
Сәуле ауылындағы су құбырын қосуға
1050
Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты
11646
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
350
Су құбыры желілерін ағымдағы жөндеуге
7269
Көдебас ауылының кіреберіс жолдарын жөндеуге
4027
Донской ауылдық округі әкімінің аппараты
350
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
350
Еңбекшілдер ауылдық округі әкімінің аппараты
18358,3
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге