О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 1/36 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 13 сентября 2019 года № 1/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 сентября 2019 года № 7395
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 1/36 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7042, опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 818 116,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 218 275,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 845,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 256,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 573 740,4 тысяч тенге;
2) затраты – 2 823 009,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 769 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 64 388,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 26 619 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - (-100,0) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - (-42 561,7) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 42 561,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата
Г.Балабекова
Исполняющий обязанности
Коргалжынского секретаря
районного маслихата
Ж.Темірбек
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского
района
Б.Жанбаев
Приложение 1
к решению Коргалжынского
районного маслихата

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/36 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 қыркүйектегі № 1/43 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қыркүйекте № 7395 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/36 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7042 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 818 116,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 218 275,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 845,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 256,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 573 740,4 мың теңге;
2) шығындар –2 823 009,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37 769 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 64 388,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 26 619 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-42 561,7) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42 561,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
Г.Балабекова
Қорғалжын аудандық
мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Ж.Темірбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Б.Жанбаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының

21 188,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
8 585,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
1 240,0
на представление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
11 363,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
6 105,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
113 592,0
на выплату государственной адресной социальной помощи за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
8 025,0
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 523,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
753,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных ) средств

21 188,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
8 585,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
1 240,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге
11 363,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
6 105,0
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
113 592,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
8 025,0
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 523,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
753,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге