Об установлении и изменении границ (черты) села Кабанбай батыра Целиноградского района
Постановление акимата Целиноградского района Акмолинской области от 11 января 2019 года № А-1/19 и решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 11 января 2019 года № 277/40-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 января 2019 года № 7054
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", акимат Целиноградского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить и изменить границы (черту) села Кабанбай батыра Целиноградского района общей площадью 3830 гектаров за счет земель из категории "земли сельскохозяйственного назначения" сельского округа Кабанбай батыра.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений Целиноградского района" внести необходимые изменения в земельно-учетную документацию.
3. Настоящее совместное постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Целиноградского района
М.Таткеев
Председатель сессии
Целиноградского районного маслихата
Н.Токабаев
Секретарь
Целиноградского районного маслихата
Б.Жанбаев

Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылының шекарасын (шегін) белгілеу және өзгерту туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 қаңтардағы № А-1/19 қаулысы және Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қаңтардағы № 277/40-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қаңтарда № 7054 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 108-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 12-бабының 3) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, 31-бабының 2-тармағына сәйкес Целиноград ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қабанбай батыр ауылдық округінің "ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер" санатындағы жерлері есебінен Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылының жалпы 3830 гектар шекарасы (шегі) белгіленсін және өзгертілсін.
2. "Целиноград ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі жер-есебі құжаттарына қажетті өзгерістер енгізсін.
3. Осы бірлескен қаулы мен шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград ауданының әкімі М.Тәткеев
Целиноград аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Н.Тоқабаев
Целиноград аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Жанбаев