О внесении изменений и дополнений в решение Мартукского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 206 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 14 мая 2019 года № 262. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 мая 2019 года № 6146. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 и статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 206 "Об утверждении Мартукского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-8-208, опубликованное 27 декабря 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "5 896 851" заменить цифрами "6 947 424",
в том числе:
поступления трансфертов
цифры "5 316 742" заменить цифрами "6 367 315";
в подпункте 2):
затраты
цифры "5 975 265,2" заменить цифрами "7 025 838,1";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "32 000" заменить цифрами "290 283";
в абзаце шестом:
цифры "39 868" заменить цифрами "61 836";
в абзаце седьмом:
цифры "205 450" заменить цифрами "497 322";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "345 375" заменить цифрами "532 905";
дополнить абзацами следующего содержания:
"на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 28 484 тысяч тенге";
"на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" – 228 584 тысяч тенге";
"на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей – 13 000 тысяч тенге";
в пункте 9:
в абзаце двенадцатом:
цифры "94 105" заменить цифрами "132 001";
в абзаце тринадцатом:
цифры "100 000" заменить цифрами "70 000";
в абзаце пятнадцатом:
цифры "122 948" заменить цифрами "44 871";
в абзаце двадцатом:
цифры "34 610" заменить цифрами "114 602";
дополнить абзацем следующего содержания:

Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 262 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 мамырда № 6146 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 206 "2019-2021 жылдарға арналған Мәртөк аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде тіркелген № 3-8-208, 2018 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"5 896 851" сандары "6 947 424" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімі
"5 316 742" сандары "6 367 315" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"5 975 265,2" сандары "7 025 838,1" сандарымен ауыстырылсын;
7 тармақта:
екінші абзацта:
"32 000" сандары "290 283" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"39 868" сандары "61 836" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта:
"205 450" сандары "497 322" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"345 375" сандары "532 905" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға – 28 484 мың теңге";
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 228 584 мың теңге";
"аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға – 13 000 мың теңге";
9 тармақта:
он екінші абзацта:
"94 105" сандары "132 001" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта:
"100 000" сандары "70 000" сандарымен ауыстырылсын;
он бесінші абзацта:
"122 948" сандары "44 871" сандарымен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацта:
"34 610" сандары "114 602" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:

"на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі" – 11 041 тысяч тенге".
2. Приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Мартукского
районного маслихата
Б. Абдуллин
Секретарь Мартукского
районного маслихата
А. Альмухамбетов
Приложение 1 к решению Мартукского районного маслихата от 14 мая 2019 года
№ 262

"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 11 041 мың теңге".
2. Осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімдегі 1 және 5 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Абдуллин
Мәртөк аудандық
мәслихатының хатшысы
Ә. Әлмұхамбетов
Мәртөк аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 14 мамырдағы
№ 262 шешіміне 1 қосымша