О внесении изменений в решение Уилского районного маслихата от 4 января 2019 года № 250 "Об утверждении бюджета сельского округа имени Ш. Берсиева на 2019-2021 годы"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 13 ноября 2019 года № 348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 ноября 2019 года № 6467. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 4 января 2019 года № 250 "Об утверждении бюджета сельского округа имени Ш. Берсиева на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-11-159, опубликованное 22 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "59 630" заменить цифрами "54 747";
в том числе
поступления трансфертов
цифры "57 796" заменить цифрами "52 913";
в подпункте 2):
затраты
цифры "59 859,5" заменить цифрами "54 976,5".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Уилского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Уилского районного маслихата после его официального опубликования.

Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 250 "2019-2021 жылдарға арналған Ш. Берсиев атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 қарашадағы № 348 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қарашада № 6467 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ойыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 250 "2019-2021 жылдарға арналған Ш. Берсиев атындағы ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-11-159 тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"59 630" сандары "54 747" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде
трансферттер түсімі
"57 796" сандары "52 913" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"59 859,5" сандары "54 976,5" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Ойыл аудандық мәслихатының интернет–ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.