О внесений изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 263 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2019-2021 годы
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 30 сентября 2019 года № 358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 7 октября 2019 года № 6405. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 263 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2019-2021 годы" (Зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-12-195, опубликованное 09 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "9 190 927,0" заменить цифрами "9 212 704,0";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "4 441 376,0" заменить цифрами
"4 463 153,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "9 662 398,0" заменить цифрами "9 684 175,0".

Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 263 "2019-2021 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 358 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қазанда № 6405 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 263 "2019-2021 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-12-195 тіркелген, 2019 жылғы 09 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "9 190 927,0" сандары "9 212 704,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "4  441 376,0" сандары "4 463 153,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "9 662 398,0" сандары "9 684 175,0" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Хромтауского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Хромтауского районного маслихата Ж. Нуримов
Секретарь Хромтауского районного маслихата Д. Мулдашев
Приложение
к решению районного маслихата
от 30 сентября 2019 года № 358
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 263
Хромтауский районный бюджет на 2019 год
Категория
Класс
Подкласс
наименование
сумма (тысяч тенге)
1
2
3
4
5
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Хромтау аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық мәслихатының сессия төрағасы Ж. Нуримов
Хромтау аудандық мәслихатының хатшысы Д. Мулдашев
Аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 358 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 263 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Хромтау аудандық бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
атауы
сомасы (мың теңге)
1
2
3
4
5
I. Кірістер