О внесении изменений и дополнения в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 304 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 22 мая 2019 года № 351. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 27 мая 2019 года № 6187. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 4 января 2019 года № 304 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-225, опубликованное 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "677447,0" заменить цифрами "726436,0";
поступления трансфертов - цифры "601734,0" заменить цифрами "650723,0";
в подпункте 2):
затраты - цифры "677447,0" заменить цифрами "726436,0";
пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год из республиканского бюджета поступление следующих текущих целевых трансфертов:
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 89922,0 тысяч тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий государственных административных служащих – 1766,0 тысяч тенге.
Распределение текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима города Шалкар.";
дополнить пунктов 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть в городском бюджете на 2019 год из областного бюджета поступление текущего целевого трансферта 3560,0 тысяч тенге на оснащение детских садов системой видеонаблюдения.
Распределение текущего целевого трансферта определяется на основании решения акима города Шалкар.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 304 "2019-2021 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 мамырдағы № 351 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 мамырда № 6187 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 304 "2019-2021 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-13-225 тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "677447,0" сандары – "726436,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттердің түсімдері – "601734,0" сандары "650763,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "677447,0" сандары "726436,0" сандарымен ауыстырылсын;
5-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2019 жылға арналған қалалық бюджетке республикалық бюджеттен мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 89922,0 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің кейбір санаттарының жалақысын көтеруге – 1766,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу Шалқар қаласы әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
мынадай мазмұндағы 6-1 тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2019 жылға арналған қалалық бюджетке облыстық бюджеттен бала бақшаларды бейне бақылау жүйесімен жарақтандыруға 3560,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансфертті бөлу Шалқар қаласы әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

2) направление настоящего решения на официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде и периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Шалкарского районного маслихата М. Ержанов
Исполняющий обязанности секретаря Шалкарского районного маслихата Ж. Былкайыр
Приложение
к решению Шалкарского
районного маслихата

2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық мәслихатының сессия төрағасы М. Ержанов
Шалқар аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы Ж. Былқайыр
Шалқар аудандық мәслихатының