О внесении изменений и дополнений в решение Шалкарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 291 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 19 июля 2019 года № 360. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 июля 2019 года № 6285. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 291 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-13-223, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Шалкарский районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9702679,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2783201,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10512,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17192,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 6891774,0 тысяч тенге;
2) затраты - 10264961,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1618,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6245,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4627,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета (профицит) - -563900,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 563900,9 тысяч тенге.";
в пункте 7:
в абзаце втором:
цифры "281965,0" заменить цифрами "211912,0";
в абзаце четырнадцатом:
цифры "7575,0" заменить цифрами "6245,0";
в пункте 8:
в абзаце девятом:
цифры "16100,0" заменить цифрами "20600,0";
в абзаце шестнадцатом:
цифры "54153,0" заменить цифрами "57690,0";
и дополнить абзацами следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 4000,0 тысяч тенге;
на капитальные расходы организаций культуры – 1000,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить в районном бюджете на 2019 год выделение текущих целевых трансфертов бюджетам города районного значения и сельских округов согласно приложения 5 в следующих объемах:

Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 291 "2019-2021 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 шілдедегі № 360 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 шілдеде № 6285 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 291 "2019-2021 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3-13-223 тіркелген, 2019 жылы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 9702679,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2783201,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10512,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 17192,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6891774,0 мың теңге;
2) шығындар – 10264961,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1618,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 6245,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4627,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -563900,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 563900,9 мың теңге.";
7 тармақта:
екінші абзацында:
"281965,0" сандары "211912,0" сандарымен ауыстырылсын;
он төртінші абзацында:
"7575,0" сандары "6245,0" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
тоғызыншы абзацында:
"16100,0" сандары "20600,0" сандарымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацында:
"54153,0" сандары "57690,0" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 4000,0 мың теңге;
мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына – 1000,0 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық маңызы бар қала және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 5 қосымшаға сәйкес мынадай көлемдерде бекітілсін:

на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 401456,0 тысяч тенге;
на средний ремонт автомобильных дорог – 244650,0 тысяч тенге;
на капитальные расходы аппаратов акимов сельских округов – 6243,0 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата района.".
2. Приложения 1, 5, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Шалкарского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде и в периодических печатных изданиях;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Шалкарского районного маслихата.

мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 401456,0 мың теңге;
автомобиль жолдарын орташа жөндеуге - 244650,0 мың теңге;
ауылдық округтердің әкімі аппараттарының күрделі шығыстарына – 6243,0 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде және мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Шалқар аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

56936,0
Кишикумский сельский округ
30978,0
Итого
652349,0
Приложение 3 к решению Шалкарского районного маслихата от 19 июля 2019 года № 360
Приложение 8 к решению Шалкарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 291
Объемы финансирования бюджетных программ на 2019 год по аппаратам акимов сельских округов
(тысяч тенге)
Наименование сельских округов
Услуги по обеспечению аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государствен-ного орагана
Обеспечение санитарии населенных пунктов

56936,0
Кішіқұм ауылдық округі
30978,0
Жиыны
652349,0
Шалқар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 шілдедегі № 360 шешіміне
3 қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 291 шешіміне
8 қосымша
Ауылдық округтердің әкімі аппараттары бойынша 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының қаржыландыру көлемі
(мың теңге)
Ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету