Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области
Постановление акимата Алматинской области от 17 апреля 2019 года № 141. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 апреля 2019 года № 5122. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 9 апреля 2020 года № 155
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Алматинской области от 09.04.2020 № 155 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 11 февраля 1999 года "О карантине растений", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить на территории области карантинную зону с введением карантинного режима в разрезе районов (городов) по видам карантинных объектов на общей площади 14660,1225 гектар земли согласно приложению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области" от 7 июня 2018 года № 270 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4752, опубликован 29 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 141 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 19 сәуірде № 5122 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 2020 жылғы 9 сәуірдегі № 155 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы әкімдігінің 09.04.2020 № 155 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Өсімдіктер карантині туралы" 1999 жылғы 11 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-1-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Карантиндік объектілердің түрлері бойынша жалпы көлемі 14660,1225 гектар жерге аудандар (қалалар) бөлінісінде карантиндік режимді енгізе отырып, қосымшаға сәйкес облыс аумағында карантинді аймақ белгіленсін.
2. Алматы облысы әкімдігінің "Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" 2018 жылғы 7 маусымдағы № 270 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4752 тіркелген, 2018 жылдың 29 маусымында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Алматы облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электронды түрдегі көшірмелерін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу және ресми жариялау үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Алматинской области после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в государственно-правовой отдел аппарата акима Алматинской области сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Алматинской области С. Бескемпирова

3) осы қаулыны Алматы облысы әкімдігінің интернет-ресурсында оның ресми жарияланғаннан кейін орналастыруын;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он жұмыс күні ішінде Алматы облысы әкімі аппаратының мемлекеттік-құқық бөліміне осы тармақтың 1), 2) және 3) тармақшаларында қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысы әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.

5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Приложение к постановлению акимата Алматинской области от "17" апреля 2019 года № 141 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области"
Площадь установленной карантинной зоны по видам карантинных объектов на территории Алматинской области
Районы, города
Всего площадь заражения, гектар
В том числе по видам карантинных объектов
Калифорнийская щитовка
Восточная плодожорка
Азиатский вид непарного шелкопряда
Дынная муха
Золотистая картофельная нематода
1
Аксуский

5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысы әкімдігінің 2019 жылғы "17" сәуірдегі "Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантинді аймақты белгілеу туралы" № 141 қаулысына қосымша
Алматы облысының аумағында карантиндік объектілердің түрлері бойынша белгіленген карантиндік аймақ көлемі
Аудандар, қалалар
Барлық залалданған жер көлемі, гектар
Оның ішінде карантинді объектілердің
түрлеріне шаққанда
Калифорниялық қалқаншалы сымыр
Шығыс жеміс жемірі
Жұпсыз жібек көбелегінің азиялық кіші түрі
Қауын шыбыны
Картоптың алтын түстес жұмырқұрты
1
Ақсу