О внесении изменения в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 17 сентября 2019 года № 55-235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 27 сентября 2019 года № 5270
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 44-196 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5037, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Балатопарского сельского округа Балхашского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 24 889 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 548 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 19 341 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 1 664 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 17 677 тысяч тенге;
2) затраты 27 332 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 17 қыркүйектегі № 55-235 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 27 қыркүйекте № 5270 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 44-196 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5037 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 4–тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. Балқаш ауданы Балатопар ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 889 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 548 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 19 341 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1 664 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 17 677 мың теңге;
2) шығындар 27 332 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 443 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 443 тысячи тенге.".
2. Приложение 10 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 443 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 10-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата А. Алипбаев
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение 1 к решению Балхашского районного маслихата от "17" сентября 2019 года № 55-235 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 9 января 2019 года № 44-196 "О бюджетах сельских округов Балхашского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Әліпбаев
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы " 17 " қыркүйектегі "Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Балқаш ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 44-196 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 55-235 шешіміне 1-қосымша