О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 42-191 "О бюджете Балхашского района на 2019-2021 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 5 декабря 2019 года № 56-238. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 13 декабря 2019 года № 5336
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского района на 2019-2021 годы" от 28 декабря 2018 года № 42-191 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5014, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 7 704 954 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 133 761 тысяча тенге;
неналоговые поступления 8 170 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 6 208 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 556 815 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 394 423 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 618 342 тысячи тенге;
субвенции 3 544 050 тысяч тенге;
2) затраты 7 704 954 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 23 963 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 54 451 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов 30 488 тысяч тенге;

Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-191 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 желтоқсандағы № 56-238 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 13 желтоқсанда № 5336 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 42-191 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5014 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 7 704 954 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 133 761 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 8 170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 6 208 мың теңге;
трансферттер түсімі 7 556 815 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 394 423 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 618 342 мың теңге;
субвенциялар 3 544 050 мың теңге;
2) шығындар 7 704 954 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 23 963 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 54 451 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 30 488 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 23 963 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 23 963 тысячи тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Балхашского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 23 963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 23 963 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Балқаш аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата А. Рыскелді
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение к решению Балхашского районного маслихата от " 5" декабря 2019 года № 56-238 "О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 42-191 "О бюджете Балхашского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Рыскелді
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2019 жылғы " 5 " желтоқсандағы "Балқаш аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Балқаш ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-191 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 56-238 шешіміне қосымша