О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 38-3 "О бюджете Карасайского района на 2019-2021 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 4 декабря 2019 года № 48-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 12 декабря 2019 года № 5329
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 38-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5008, опубликован 28 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 30 018 292 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 090 356 тысяч тенге;
неналоговые поступления 18 393 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 19 209 тысяч тенге;
поступления трансфертов 16 890 334 тысячи тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 1 689 499 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 15 200 835 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 11 882 946 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 3 317 889 тысяч тенге;
2) затраты 30 957 127 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование 149 996 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 189 375 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 39 379 тысяч тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;

Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № 48-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 12 желтоқсанда № 5329 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 38-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5008 тіркелген, 2019 жылдың 28 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 30 018 292 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 090 356 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 18 393 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 19 209 мың теңге;
трансферттер түсімдері 16 890 334 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттік басқару органдарынан трансферттер 1 689 499 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 15 200 835 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 11 882 946 мың теңге;
нысаналы даму трансферттер 3 317 889 мың теңге;
2) шығындар 30 957 127 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 149 996 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 189 375 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 39 379 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 088 831 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 088 831 тысяча тенге.";
"2. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 31 115 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 088 831 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 088 831 мың теңге.";
"2. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2019 жылға арналған резерві 31 115 мың теңге сомасында бекітілсін".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата С. Килибаев
Секретарь Карасайского районного маслихата А. Кошкимбаев
Приложение к решению ГУ "Аппарат Карасайского районного маслихата" от 4 декабря 2019 года № 48-3
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 38-3 "О бюджете Карасайского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Карасайского района на 2019 год
Категории Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Под класс
I. Доходы

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Килибаев
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы А. Кошкимбаев
"Қарасай аудандық мәслихаттың аппараты" ММ 2019 жылғы 4 желтоқсаны № 48-3 шешіміне қосымша
Қарасай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Қарасай ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 38-3 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Қарасай ауданының бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кiрiстер