О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 6-47-291 "О бюджете Панфиловского района на 2019-2021 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 26 марта 2019 года № 6-52-315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 29 марта 2019 года № 5076
В соответствии с подпунктом 5) пункта 4 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджете Панфиловского района на 2019-2021 годы" от 27 декабря 2018 года № 6-47-291 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4994, опубликован 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 13135445 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2175762 тысячи тенге;
неналоговые поступления 26385 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 179467 тысяч тенге;
поступления трансфертов 10753831 тысяча тенге, в том числе:
трансферты из нижестоящих органов государственного управления 201178 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные изъятия 199301 тысяча тенге;
возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов 1877 тысяч тенге;
трансферты из вышестоящих органов государственного управления 10552653 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3911936 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 873517 тысяч тенге;
субвенции 5767200 тысяч тенге;
2) затраты 13152942 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 54579 тысяч тенге, в том числе: бюджетные кредиты 75750 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 21171 тысяча тенге;

Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-47-291 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 наурыздағы № 6-52-315 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 29 наурызда № 5076 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағының 5) тармақшасына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 6-47-291 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4994 тіркелген, 2019 жылдың 17 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13135445 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2175762 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 26385 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 179467 мың теңге;
трансферттер түсімі 10753831 мың теңге, оның ішінде:
төмен тұрған мемлекеттiк басқару органдарынан трансферттер 201178 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік алып қоюлар 199301 мың теңге;
нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару 1877 мың теңге;
мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер 10552653 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3911936 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 873517 мың теңге;
субвенциялар 5767200 мың теңге;
2) шығындар 13152942 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 54579 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 75750 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 21171 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 72076 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 72076 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 72076 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 72076 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата А. Тараншиев
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение к решению Панфиловского районного маслихата от "26" марта 2019 года № 6-52-315 "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 27 декабря 2018 года № 6-47-291 "О бюджете Панфиловского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы А. Тараншиев
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы "26" наурыздағы "Панфилов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы "Панфилов ауданының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 6-47-291 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 6-52-315 шешіміне қосымша