О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-48-300 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2019-2021 годы"
Решение Панфиловского районного маслихата Алматинской области от 11 июня 2019 года № 6-55-335. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 14 июня 2019 года № 5171
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Панфиловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Панфиловского районного маслихата "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 6-48-300 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5021, опубликован 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жаркент на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 488 797 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 392 076 тысяч тенге;
поступления трансфертов 96 721 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 96 721 тысяча тенге;
2) затраты 489 391 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 594 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 594 тысячи тенге.";
"2. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 23 100 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 570 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19 530 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 7 308 тысяч тенге;
субвенция 12 222 тысячи тенге;
2) затраты 23 100 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 0 тенге.";
"3. Утвердить бюджет Баскунчинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-48-300 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 маусымдағы № 6-55-335 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 14 маусымда № 5171 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Панфилов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Панфилов аудандық мәслихатының "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 6-48-300 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5021 тіркелген, 2019 жылдың 25 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жаркент қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 488 797 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 392 076 мың теңге;
трансферттер түсімі 96 721 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 96 721 мың теңге;
2) шығындар 489 391 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 594 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 594 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 100 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 570 мың теңге;
трансферттер түсімі 19 530 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 7 308 мың теңге;
субвенциялар 12 222 мың теңге;
2) шығындар 23 100 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 0 теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Басқұншы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы 31 814 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 529 тысяч тенге;
поступления трансфертов 25 285 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9 542 тысячи тенге;
субвенция 15 743 тысячи тенге;
2) затраты 32 801 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 987 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 987 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Бирликского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25 712 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 621 тысяча тенге;
поступления трансфертов 18 091 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 4 098 тысяч тенге;
субвенция 13 993 тысячи тенге;
2) затраты 25 713 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"5. Утвердить бюджет Жаскентского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 22 674 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 7 432 тысячи тенге;
поступления трансфертов 15 242 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3 825 тысяч тенге;
субвенция 11 417 тысяч тенге;
2) затраты 22 675 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 тысяча тенге.";
"6. Утвердить бюджет Коктальского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 89 975 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 27 912 тысяч тенге;
поступления трансфертов 62 063 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 56 331 тысяча тенге;
субвенция 5 732 тысячи тенге;
2) затраты 103 523 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 13 548 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 13 548 тысяч тенге.";
"7. Утвердить бюджет Конуроленского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер 31 814 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 529 мың теңге;
трансферттер түсімі 25 285 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9 542 мың теңге;
субвенциялар 15 743 мың теңге;
2) шығындар 32 801 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 987 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 987 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Бірлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25 712 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 621 мың теңге;
трансферттер түсімі 18 091 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 4 098 мың теңге;
субвенциялар 13 993 мың теңге;
2) шығындар 25 713 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Жаскент ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 674 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 7 432 мың теңге;
трансферттер түсімі 15 242 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3 825 мың теңге;
субвенциялар 11 417 мың теңге;
2) шығындар 22 675 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Көктал ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 89 975 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 27 912 мың теңге;
трансферттер түсімі 62 063 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 56 331 мың теңге;
субвенциялар 5 732 мың теңге;
2) шығындар 103 523 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 13 548 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 13 548 мың теңге.";
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Қоңырөлең ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 6 202 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 6 202 тысячи тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Панфиловского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономики, аграрным, предпринимательства, производства, автомобильных дорог и строительства".

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 6 202 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 6 202 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Панфилов аудандық мәслихатының "Бюджет, экономика, аграрлық, кәсіпкерлік, өндіріс, автокөлік жолдары және құрылыс мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Панфиловского районного
маслихата Р. Тулакбаев
Секретарь Панфиловского
районного маслихата Е. Шокпаров
Приложение 1 к решению Панфиловского районного маслихата от "__" ______ 2019 года № ___ "О внесении изменений в решение Панфиловского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-48-300 "О бюджетах города Жаркент и сельских округов Панфиловского района на 2019-2021 годы"

4. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Панфилов аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Р. Тулақбаев
Панфилов аудандық
мәслихатының хатшысы Е. Шоқпаров
Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы "___" ___________ "Панфилов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Панфилов ауданының Жаркент қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-48-300 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № ____ шешіміне 1-қосымша