О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 23 января 2019 года № 54-222"О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2019-2021 годы"
Решение Сарканского районного маслихата Алматинской области от 5 апреля 2019 года № 59-242. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 15 апреля 2019 года № 5103
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарканского районного маслихата "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2019-2021 годы" от 23 января 2019 года № 54-222 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5039, опубликован 30 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
Пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Саркан на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 187 144 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 79 743 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 107 401 тысяча тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 53 036 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 54 365 тысяч тенге;
2) затраты 198 142 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 10 998 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 10 998 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 55 355 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 49 379 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 33 982 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 15 397 тысяч тенге;
2) затраты 56 782 тысячи тенге;

Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтарындағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің арналған бюджеті туралы" № 54-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 59-242 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 15 сәуірде № 5103 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарқан аудандық мәслихатының "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 23 қаңтардағы № 54-222 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5039 тіркелген, 2019 жылдың 30 қаңтарында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Сарқан қаласының бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 187 144 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 79 743 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 107 401 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 53 036 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 54 365 мың теңге;
2) шығындар 198 142 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 10 998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 10 998 мың теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 55 355 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 49 379 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 33 982 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 15 397 мың теңге;
2) шығындар 56 782 мың теңге.

3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 427 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 427 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Екиашинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 64 526 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 192 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 60 334 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 6 334 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 54 000 тысяч тенге;
2) затраты 66 027 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 501 тысяча тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1501 тысяча тенге.";
"4. Утвердить бюджет Койлыкского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 56 114 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 803 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 49 311 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 34 470 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 14 841 тысяча тенге;
2) затраты 60 910 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 796 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 796 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Лепсинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 22 596 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6 052 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 16 544 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 809 тысяч тенге;
целевые трансферты на развитие 0 тенге;
субвенции 15 735 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1427 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 427 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Екіаша ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 64 526 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 192 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 60 334 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 6 334 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 54 000 мың теңге;
2) шығындар 66 027 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1501 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 501 мың теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Қойлық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 56 114 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 803 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 49 311 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 34 470 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 14 841 мың теңге;
2) шығындар 60 910 мың теңге.
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4796 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 796 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Лепсі ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 22 596 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6 052 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 16 544 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 809 мың теңге;
нысаналы даму трансферттері 0 теңге;
субвенциялар 15 735 мың теңге;

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Сарканского районного маслихата "По сфере экономики, финансов, налогов и бюджета, развития малого и среднего предпринимательства, аграрных вопросов и экологии".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Сарканского районного маслихата Б. Отеншинов
Секретарь Сарканского
районного маслихата К. Абдрахманов

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарқан аудандық мәслихатының "Экономика саласы, қаржы, салық және бюджет, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер, экология жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Б. Отеншинов
Сарқан аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. Абдрахманов

Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от "5" апреля 2019 года № 59-242 "О внесении изменений в решение Сарканского районного маслихата от 23 января 2019 года № 54-222 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Сарканского районного маслихата от "23" января 2019 года №54-222 "О бюджетах города Саркан и сельских округов Сарканского района на 2019-2021 годы"
Бюджет города Саркан на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы "5" сәуірдегі Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 54-222 шешіміне өзгерістер енгізу туралы № 59-242 шешіміне 1-қосымша
Сарқан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қаңтардағы "Сарқан ауданының Сарқан қаласы мен ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 54-222 шешіміне 1-қосымша
Сарқан қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер