О внесении изенений в решение Уйгурского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-43-259 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы"
Решение Уйгурского районного маслихата Алматинской области от 13 июня 2019 года № 6-51-301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 июня 2019 года № 5182
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уйгурский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уйгурского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы" от 9 января 2019 года № 6-43-259 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5023, опубликован 7 февраля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шонжынского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 400203 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 103043 тысячи тенге;
поступления трансфертов 297160 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 65111 тысяча тенге;
субвенции 232049 тысяч тенге;
2) затраты 422278 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 22075 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 22075 тысяч тенге.";
"2. Утвердить бюджет Сумбинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25979 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 6345 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19634 тысячи тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 3135 тысяч тенге;
субвенции 16499 тысяч тенге;
2) затраты 30686 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4707 тысяч тенге;

Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-43-259 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы № 6-51-301 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2019 жылы 19 маусымда № 5182 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ұйғыр аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұйғыр аудандық мәслихатының "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 6-43-259 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5023 тіркелген, 2019 жылдың 7 ақпанында Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 400203 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 103043 мың теңге;
трансферттер түсімі 297160 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 65111 мың теңге;
субвенциялар 232049 мың теңге.
2) шығындар 422278 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 22075 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 22075 теңге.";
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Сүмбе ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25979 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 6345 мың теңге;
трансферттер түсімі 19634 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 3135 мың теңге;
субвенциялар 16499 мың теңге.
2) шығындар 30686 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4707 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4707 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Киргизсайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 27116 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4137 тысяч тенге;
поступления трансфертов 22979 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9116 тысяч тенге;
субвенции 13863 тысячи тенге;
2) затраты 27816 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 700 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 700 тысяч тенге.";
"4. Утвердить бюджет Больше Аксуского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 37623 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 13303 тысячи тенге;
поступления трансфертов 24320 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 13106 тысяч тенге;
субвенции 11214 тысяч тенге;
2) затраты 38823 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1200 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1200 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Аватского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 26564 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 4968 тысяч тенге;
поступления трансфертов 21596 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 9180 тысяч тенге;
субвенции 12416 тысяч тенге;
2) затраты 27564 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1000 тысяч тенге.";
"6. Утвердить бюджет Тиирменского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17, 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 25167 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 5712 тысяч тенге;
поступления трансфертов 19455 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты 2933 тысячи тенге;
субвенции 16522 тысячи тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4707 мың теңге.";
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Қырғызсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 27116 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4137 мың теңге;
трансферттер түсімі 22979 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9116 мың теңге;
субвенциялар 13863 мың теңге.
2) шығындар 27816 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 700 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 700 теңге.";
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Үлкен Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 37623 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13303 мың теңге;
трансферттер түсімі 24320 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 13106 мың теңге;
субвенциялар 11214 мың теңге.
2) шығындар 38823 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1200 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1200 мың теңге.";
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Ават ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 26564 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4968 мың теңге;
трансферттер түсімі 21596 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 9180 мың теңге;
субвенциялар 12416 мың теңге.
2) шығындар 27564 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтері мен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1000 мың теңге.";
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Тиірмен ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17, 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 25167 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 5712 мың теңге;
трансферттер түсімі 19455 мың теңге, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 2933 мың теңге;
субвенциялар 16522 мың теңге.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2496 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2496 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Уйгурского районного маслихата "По вопросам бюджета, экономического развития, промышленности, транспорта, строительства, связи, торговли, туризма и жилья".

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2496 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2496 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ұйғыр аудандық мәслихатының "Бюджет, экономикалық даму, өнеркәсіп, көлік, құрылыс, байланыс, сауда, туризм және тұрғын үй мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Уйгурского
районного маслихата Н. Дауренбеков
Секретарь Уйгурского
районного маслихата Н. Есжан
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от "13" июня 2019 года № 6-51-301 "О внесении изменений в решение Уйгурского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-43-259 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы"
Приложение 1 к решению Уйгурского районного маслихата от 9 января 2019 года № 6-43-259 "О бюджетах сельских округов Уйгурского района на 2019-2021 годы"
Бюджет Шонжынского сельского округа на 2019 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
1
2
3
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұйғыр аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Н. Дауренбеков
Ұйғыр аудандық
мәслихатының хатшысы Н. Есжан
Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы "13" маусымдағы "Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-43-259 шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
№ 6-51-301 шешіміне 1-қосымша Ұйғыр аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы "Ұйғыр ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 6-43-259 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған Шонжы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы
(мың
теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0