О внесении изменений в решение маслихата города Шымкент от 14 декабря 2018 года № 42/334-6с "О бюджете города Шымкент на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Шымкент от 11 декабря 2019 года № 58/494-6с. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Шымкент 12 декабря 2019 года № 73. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктами 1 и 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Шымкент от 14 декабря 2018 года № 42/334-6с "О бюджете города Шымкент на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7, опубликовано 21 декабря 2018 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 226 482 987 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90 880 746 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 521 434 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 169 334 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 129 911 473 тысяч тенге;
2) затраты – 230 664 898 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 268 076 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1 268 076 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 270 708 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2 489 696 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 218 988 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 7 720 695 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 7 720 695 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить резерв акимата города на 2019 год в сумме 1 223 039 тысяч тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Шымкент" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Шымкент;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории города Шымкент;

"2019-2021 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 42/334-6с шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шымкент қаласы мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 58/494-6с шешiмi. Шымкент қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 желтоқсанда № 73 болып тіркелді. Мерзiмi өткендiктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 - бабының 1 және 4 - тармақтарына, 111 - бабының 1 - тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шымкент қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қаласы мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоксандағы № 42/334-6с (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7 болып тіркелген, 2018 жылғы 21 желтоқсанда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Шымкент қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 226 482 987 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 90 880 746 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 2 521 434 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 169 334 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 129 911 473 мың теңге;
2) шығындар – 230 664 898 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 1 268 076 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттік кредиттер – 1 268 076 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 270 708 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 489 696 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 218 988 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 7 720 695 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 7 720 695 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Қала әкімдігінің 2019 жылға арналған резервi 1 223 039 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шымкент қаласы мәслихаты аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімді Шымкент қаласының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін Шымкент қаласы аумағында таратылған мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;

3 226 668
329
Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы
201 136
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
200 757
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
379
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
3 025 532
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
325 944
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 141 226
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
107 672
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
159 991
029
Методическая работа
30 566
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
260 133
05
Здравоохранение
5 107 664
2
Охрана здоровья населения
978 605
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
978 605
006
Услуги по охране материнства и детства
220 887
007
Пропаганда здорового образа жизни
123 968
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов города республиканского значения, столицы
633 750
03
Специализированная медицинская помощь
2 273 789
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
2 273 789
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 273 789
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 855 270
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 855 270
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
101 409
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
149 085
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
30 529
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
39 907
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 534 340
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

3 226 668
329
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
201 136
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
200 757
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
379
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
3 025 532
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
325 944
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 141 226
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
107 672
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
159 991
029
Әдістемелік жұмыс
30 566
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
260 133
05
Денсаулық сақтау
5 107 664
2
Халықтың денсаулығын қорғау
978 605
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
978 605
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
220 887
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
123 968
041
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
633 750
03
Мамандандырылған медициналық көмек
2 273 789
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
2 273 789
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 273 789
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 855 270
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 855 270
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
101 409
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
149 085
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
30 529
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
39 907
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 534 340
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

42 091 318
1
Социальное обеспечение
1 916 107
329
Управление по делам семьи, детей и молодежи города республиканского значения, столицы
374 232
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
291 774
037
Социальная реабилитация
82 458
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
1 541 875
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
444 840
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
565 482
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
531 553
2
Социальная помощь
39 099 640
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
39 099 640
003
Программа занятости
5 384 686
004
Государственная адресная социальная помощь
29 451 029
007
Оказание жилищной помощи
30 237
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 381 117
009
Социальная поддержка инвалидов
1 256 791
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 115 541
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
130 915
030
Обеспечение деятельности центров занятости
349 324
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 075 571
333
Управление занятости и социальной защиты города республиканского значения, столицы
946 159
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения на местном уровне
355 852
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
79 993
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях

42 091 318
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 916 107
329
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың отбасы, балалар және жастар істері жөніндегі басқармасы
374 232
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
291 774
037
Әлеуметтік сауықтандыру
82 458
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
1 541 875
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
444 840
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
565 482
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
531 553
2
Әлеуметтiк көмек
39 099 640
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
39 099 640
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
5 384 686
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
29 451 029
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
30 237
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 381 117
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
1 256 791
015
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
1 115 541
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
130 915
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
349 324
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 075 571
333
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғау басқармасы
946 159
001
Жергілікті деңгейде халық үшін жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
355 852
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
79 993
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру

168 482
002
Поддержка семеноводства
3 522
003
Капитальные расходы государственного органа
9 609
008
Организация санитарного убоя больных животных
100
010
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
835
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
3 500
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
110 764
017
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
48 451
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 073
021
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
1 120
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
122 280
028
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
63 395
029
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
7 363
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки)
14 784
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
94
044
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
54 068
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
862 862
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 114 044
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
100 000
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
164 468
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
13 405
3
Лесное хозяйство
141 566
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
141 566
021
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
141 566
5
Охрана окружающей среды
289 313
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
289 313

168 482
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
3 522
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 609
008
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
100
010
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
835
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 500
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
110 764
017
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
48 451
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 073
021
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
1 120
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
122 280
028
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
63 395
029
Уақытша сақтау пунктіне ветеринариялық препараттарды тасымалдау жөніндегі қызметтер
7 363
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
14 784
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
94
044
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
54 068
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
862 862
053
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
1 114 044
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
100 000
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
164 468
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
13 405
3
Орман шаруашылығы
141 566
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
141 566
021
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
141 566
5
Қоршаған ортаны қорғау
289 313
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
289 313

107 048
009
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым внутренним сообщениям
1 374 461
13
Прочие
3 696 409
1
Регулирование экономической деятельности
1 000
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
1 000
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
1 000
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 756 000
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы
1 756 000
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
80 000
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 304 000
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
250 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
50 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
72 000
9
Прочие
1 939 409
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
1 223 039
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
1 223 039
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
25 200
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1 200
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
24 000
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
153 181
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
153 181
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
433 148
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
433 148
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города республиканского значения, столицы

107 048
009
Әлеуметтiк маңызы бар iшкi қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 374 461
13
Басқалар
3 696 409
1
Экономикалық қызметтерді реттеу
1 000
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 000
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
1 000
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 756 000
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
1 756 000
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
80 000
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
1 304 000
018
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
250 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
72 000
9
Басқалар
1 939 409
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
1 223 039
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
1 223 039
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
25 200
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1 200
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
24 000
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
153 181
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
153 181
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
433 148
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
433 148
393
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы