Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников Жамбылской области
Решение Жамбылского областного маслихата от 17 июля 2019 года № 37-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 19 июля 2019 года № 4279
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 569 кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс) и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жамбылский областной маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников Жамбылской области согласно приложению к настоящему решению.

Жамбыл облысында жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдедегі № 37-7 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 шілдеде № 4279 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексінің 38 бабы 5) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексінің 569 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 5 тармағына сәйкес Жамбыл облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Жамбыл облысында жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары бекітілсін.

2. Признать утратившими силу решения Жамбылского областного маслихата от 8 февраля 2008 года № 4-16 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Жамбылской области" (зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 11 марта 2008 года № 1676, опубликовано в газете "Знамя труда" от 13 марта 2008 года).
Признать утратившими силу решения Жамбылского областного маслихата от 25 июня 2015 года № 38-13 "О внесении изменения в решение Жамбылского областного маслихата от 8 февраля 2008 года № 4-16 "Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников Жамбылской области" (зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области № 2710 от 29 июля 2015 года, опубликовано в газете "Знамя труда" от 8 августа 2015 года).

2. "Жамбыл облысында жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы № 4-16 (Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2008 жылғы 11 наурызда № 1676 болып тіркелген, 2008 жылғы 15 наурызда № 42-43 (16634-16635) "Ақ жол" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
"Жамбыл облысында жер үсті көздеріндегі су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2008 жылғы 8 ақпандағы № 4-16 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 38-13 (Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 шілдедегі № 2710 болып тіркелген, 2015 жылғы 8 тамызында "Ақ жол" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам развития агропромышленности, экологии и природопользования.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь областного маслихата Б. Карашолаков
Приложение к решению
Жамбылского областного маслихата
от "17" июля 2019 года № 37-7
Ставки платы за пользование водными ресурсами поверхностных источников Жамбылской области
Вид специального водопользования
Единица измерения
Объем ставки платы за 1000 куб.метр воды, тенге
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
тенге/1000 кубический метр

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың агроөнеркәсіпті дамыту, экология және табиғатты пайдалану мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарына мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихатының хатшысы Б. Қарашолақов
Жамбыл облыстық мәслихатының
2019 жылғы "17" шілдедегі
№ 37-7 шешіміне қосымша
Жамбыл облысында жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы ставкалары
Арнаулы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
1000 текше метр су көлемінің төлем ставкасы, теңге
1
Тұрғын-үй пайдалану және қоммуналдық қызметтер
теңге/1000 текше метр