О внесении дополнений в постановление акимата города Тараз №1 от 3 января 2019 года "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год в городе Тараз"
Постановление акимата города Тараз Жамбылской области от 3 июля 2019 года № 2277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 4 июля 2019 года № 4271
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.

"Тараз қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы № 1 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 3 шілдедегі № 2277 қаулысы. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 шілдеде № 4271 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 и пунктом 6 статьи 62 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Тараз ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Тараз от 3 января 2019 года за № 1 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год в городе Тараз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных прововых актов № 4092, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2019 года) нижеследующие дополнения:
внести дополнения в приложение указанного постановления нижеследующие частные дошкольные организации:
Товарищество с ограниченной ответственностью "Kunim-Ai"

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31, 37-баптарына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына және 62 бабының 6 тармағына сәйкес, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Тараз қаласында 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" Тараз қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қаңтардағы № 1 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4092 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 17 қаңтарында жарияланған) төмендегідей толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы төмендегі мектепке дейінгі жеке меншік ұйымдармен толықтырылсын:
"Kunim-Ai" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

2. Коммунальному государственному учреждению "Отдел образования акимата города Тараз" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Тараз;
4) принятие иных мер вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Тараз К.Олжабая.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города К. Досаев

2. "Тараз қаласы әкімдігінің білім бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оны ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы қаулының Тараз қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын басқа да шаралардың қабылдануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Тараз қаласы әкімінің орынбасары К.Олжабайға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Қ. Досаев