О внесении изменений в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 42-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кордайского районного маслихата Жамбылской области от 22 ноября 2019 года № 59-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 26 ноября 2019 года № 4424
В соответствии со статьями 9, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Кордайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кордайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 42-4 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4058, опубликовано 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "20 861 076" заменить цифрами "20 734 726";
цифры "2 206 299" заменить цифрами "2 186 331";
цифры "28 259" заменить цифрами "45 426";
цифры "101 300" заменить цифрами "104 100";
цифры "18 525 218" заменить цифрами "18 398 869";
в подпункте 2):
цифры "21 136 389" заменить цифрами "21 010 039";
в подпункте 3):
цифры "140 137" заменить цифрами "138 440";
в подпункте 5):
цифры "-105 221" заменить цифрами "-103 524";
в подпункте 6):
цифры "105 221" заменить цифрами "103 524";

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 42-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Қордай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 59-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 4424 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9, 109 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Қордай аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қордай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 42-4 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4058 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылдың 9 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"20 861 076" сандары "20 734 726" сандарымен ауыстырылсын;
"2 206 299" сандары "2 186 331" сандарымен ауыстырылсын;
"28 259" сандары "45 426" сандарымен ауыстырылсын;
"101 300" сандары "104 100" сандарымен ауыстырылсын;
"18 525 218" сандары "18 398 869" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"21 136 389" сандары "21 010 039" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"140 137" сандары "138 440" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"-105 221" сандары "-103 524" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"105 221" сандары "103 524" сандарымен ауыстырылсын;

Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Кордайского районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета, развития местного самоуправления, индустриально-инновационного развития, развития региона, транспорта и связи, малого и среднего бизнеса.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата Г. Айткулова
Секретарь районного маслихата Р. Нұрсипатов
Приложение 1 к решению
Кордайского районного маслихата
от 22 ноября 2019 года № 59-2
Приложение 1 к решению
Кордайского районного маслихата
от 24 декабря 2018 года № 42-4
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қордай аудандық мәслихатының экономика, қаржы, бюджет, жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық дамыту, аймақты, көлік пен байланысты, орта және шағын бизнесті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрайымы Г. Айткулова
Аудандық мәслихаттың хатшысы Р. Нұрсипатов
Қордай аудандық мәслихатының
2019 жылғы 22 қарашадағы
№ 59-2 шешіміне 1 – қосымша
Қордай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 42-4 шешіміне 1 – қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

3353
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
3353
04
Образование
12791763
464
Отдел образования района (города областного значения)
1358395
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
1358395
464
Отдел образования района (города областного значения)
9438521
003
Общеобразовательное обучение
8978232
006
Дополнительное образование для детей
460289
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
180875
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
180875
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
62050
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
62050
464
Отдел образования района (города областного значения)
1751922
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
38007
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
333016
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3258
012
Капитальные расходы государственного органа
110
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
32258
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
25718
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
348183
024
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
971372
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2837755
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1987900
005
Государственная адресная социальная помощь
1987900
464
Отдел образования района (города областного значения)
1765
030
Содержание ребенка (детей) переданного патронатным воспитателям
1765
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
734787
002
Программа занятости
417466
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

3353
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
3353
04
Бiлiм беру
12791763
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1358395
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
1358395
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9438521
003
Жалпы білім беру
8978232
006
Балаларға қосымша білім беру
460289
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
180875
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
180875
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
62050
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
62050
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1751922
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38007
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
333016
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3258
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
110
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
32258
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
25718
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
348183
024
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
971372
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2837755
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1987900
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1987900
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1765
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1765
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
734787
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
417466
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

64337
006
Оказание жилищной помощи
1678
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
57037
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8620
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
71515
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
52115
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
62019
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
111303
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
33590
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12900
021
Капитальные расходы государственных органов
464
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
54118
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
447
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
404
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
9380
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2000
050
Реализация плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1788877
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
640
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
640
464
Отдел образования района (города областного значения)
344370
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
344370
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1214980
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
237233
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
921387
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
56360
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

64337
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1678
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
57037
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8620
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
71515
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
52115
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
62019
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
111303
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33590
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12900
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
464
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
54118
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
447
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
404
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9380
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1788877
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
640
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
640
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
344370
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
344370
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1214980
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
237233
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
921387
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
56360
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі