О внесении изменений в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 39-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 23 июля 2019 года № 50-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 25 июля 2019 года № 4294
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании решения Жамбылского областного маслихата № 37-3 от 17 июля 2019 года "О внесении изменений в решение Жамбылского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 30-3 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4280) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Меркенского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 39-3 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4060, опубликовано 9 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "14 311 246" заменить цифрами "15 087 659";
цифры "1 445 167" заменить цифрами "1 495 167";
цифры "12 809 246" заменить цифрами "13 535 659";
в подпункте 2)подпункте 2):

"2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық маслихатының 2019 жылғы 23 шілдедегі № 50-2 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 4294 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 30-3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Жамбыл облыстық мәслихатының 2019 жылғы 17 шілдесіндегі № 37-3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4280 болып тіркелген) негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Меркі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 39-3 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4060 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде 2019 жылдың 9 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"14 311 246" сандары "15 087 659" сандарымен ауыстырылсын;
"1 445 167" сандары "1 495 167" сандарымен ауыстырылсын;
"12 809 246" сандары "13 535 659" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:

цифры "14 387 216" заменить цифрами "15 163 629";
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию шестого созыва районного маслихата по вопросам социально-экономического, финансов, бюджету и налогам, местного самоуправления и индустриально-инновационного развития.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии районного маслихата Е. Нартбаев
Cекретарь районного маслихата И. Ахметжанов
Приложение к решению
маслихата Меркенского района
от 23 июля 2019 года № 50-2
Приложение 1 к решению
маслихата Меркенского района
от 21 декабря 2018 года № 39-3
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3

"14 387 216" сандары "15 163 629" сандарымен ауыстырылсын;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау алтыншы шақырылған аудандық мәслихаттың әлеуметтік–экономикалық, қаржы, бюджет пен салық және жергілікті өзін-өзі басқару, индустриялық-инновациялық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы Е. Нартбаев
Аудандық мәслихат хатшысы І. Ахметжанов
Меркі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 23 шілдесіндегі
№ 50-2 шешіміне қосымша
Меркі аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 39-3 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3

6440312
006
Дополнительное образование для детей
347882
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
186953
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
186953
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
452563
021
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
452563
464
Отдел образования района (города областного значения)
535921
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
39513
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
212000
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
21444
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
39526
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
206806
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
16632
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2645483
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1920500
005
Государственная адресная социальная помощь
1920500
464
Отдел образования района (города областного значения)
15928
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1551
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
14377
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
616665
002
Программа занятости
410171
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28000
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
58517
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8995
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20000
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

6440312
006
Балаларға қосымша білім беру
347882
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
186953
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
186953
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
452563
021
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
452563
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
535921
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39513
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
212000
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
21444
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
39526
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
206806
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
16632
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
2645483
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1920500
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1920500
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15928
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1551
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
14377
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
616665
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
410171
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
58517
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8995
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20000
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

3000
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
6000
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
16969
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
11192
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
62397
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
43943
007
Капитальные расходы государственного органа
1124
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
17330
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
163608
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
163608
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
10887
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10887
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
68856
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
68856
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
20218
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
47000
015
Капитальные расходы государственного органа
1638
12
Транспорт и коммуникации
651431
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
651431
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
31750
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
425870
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
193811
13
Прочие
218091
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1518
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1518
452
Отдел финансов района (города областного значения)
195239
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
10000
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

3000
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6000
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
16969
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
11192
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
62397
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43943
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1124
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17330
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
163608
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
163608
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
10887
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10887
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
68856
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
68856
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
20218
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
47000
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1638
12
Көлік және коммуникация
651431
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
651431
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
31750
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
425870
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
193811
13
Басқалар
218091
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1518
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1518
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
195239
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
10000
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер