Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Т. Рыскуловскому району и тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов
Решение маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 30 октября 2019 года № 47-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 1 ноября 2019 года № 4388. Утратило силу решением маслихата района Т.Рыскулова Жамбылской области от 4 августа 2021 года № 8-9
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Т. Рыскулова Жамбылской области от 04.08.2021 №8-9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1), 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Т. Рыскуловский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Т.Рыскуловскому району согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов по Т. Рыскуловскому району согласно приложению 2 к настоящему решению.

Т. Рысқұлов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын және тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қазандағы № 47-6 шешімі. Жамбыл облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 қарашада № 4388 болып тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 4 тамыздағы № 8-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Т. Рысқұлов аудандық мәслихатының 04.08.2021 № 8-9 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1), 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Т. Рысқұлов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Т. Рысқұлов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Т. Рысқұлов ауданы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жарату және көму тарифтері осы шешiмнің 2-қосымшасына сәйкес бекiтiлсiн.

3. Контроль за исполнением и публикацию на интернет ресурсе данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам экономики, финансов, бюджета и развития местного самоуправления.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата К. Рыскулов
Секретарь районного маслихата Т. Джаманбаев
Приложение 1 к решению
Т. Рыскуловского районного маслихата
№ 47-6 от "30" октября 2019 года
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Т. Рыскуловскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма, куб. метр на 1 расчетную единицу в год
1.
Домовладения благоустроенные
1 житель

3. Осы шешімінің орындалуын бақылау және интернет ресурстарында жариялауды аудандық мәслихаттың экономика,қаржы,бюджет және жергілікті өзін-өзі басқаруды дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы К. Рыскулов
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Джаманбаев
Т. Рысқұлов аудандық маслихатының
2019 жылғы "30" қазандағы
№ 47-6 шешіміне 1 қосымша
Т. Рысқұлов ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Нормасы, жылына 1 есептік бірлік куб.метрге
1.
Тұрмысқа жайлы иеліктегі үйлер
1 тұрғын

Примечание: Стоимость услуг за сбор, вывоз, утилизацию и захоронение твердых бытовых отходов на 1 жителя в месяц – 110,0 тенге (без НДС).
Тарифы указаны без налога на добавленную стоимость.

Ескерту: 1 тұрғынға бір айда тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жарату және көму үшін қызмет құны –110,0 теңге (ҚҚС-сыз).
Тарифтер қосымша құн салығынсыз көрсетілген.