Об установлении водоохранных зон, полос, режима и особых условий хозяйственного использования на участке реки Туматай Карагандинской области
Постановление акимата Карагандинской области от 5 марта 2019 года № 14/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 марта 2019 года № 5218
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 мая 2015 года № 19-1/446 "Об утверждении Правил установления водоохранных зон и полос" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11838), акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить водоохранные зоны, полосы на участке реки Туматай Карагандинской области, согласно утвержденного проекта "Установление водоохранных зон, полос и режима их хозяйственного использования на участке реки Туматай Карагандинской области".
2. Установить режим и особые условия хозяйственного использования в пределах водоохранных зон и полос водного объекта, указанного в пункте 1 настоящего постановления, в соответствии с действующим законодательством.
3. Акимату Шетского района Карагандинской области, государственным учреждениям "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Карагандинской области", "Управление по контролю за использованием и охраной земель Карагандинской области", "Управление земельных отношений Карагандинской области", государственным уполномоченным органам, в пределах своей компетенции в установленном законодательством порядке, принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов

Қарағанды облысының Тұматай өзенінің учаскесінде су қорғау аймақтары мен белдеулерін шаруашылық пайдаланудың режимі мен ерекше жағдайларын белгілеу туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2019 жылғы 5 наурыздағы № 14/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 наурызда № 5218 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің "Су қорғау аймақтары мен белдеулерiн белгiлеу ережесiн бекіту туралы" 2015 жылғы 18 мамырдағы № 19-1/446 бұйрығына сәйкес (нормативтік құқықтық актілерді Мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11838 болып тіркелген), Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысының Тұматай өзенінің учаскесінде су қорғау аймақтары, белдеулері және оларды шаруашылық пайдалану режимі "Қарағанды облысының Тұматай өзенінің учаскесінде су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылық пайдалану режимін белгілеу туралы" жобасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қауылының 1 тармағында көрсетілген су объектісінде су қорғау аймақтары мен белдеулері шегінде шаруашылыққа пайдалану режимі мен ерекше жағдайлары қолданыстағы заңнамаға сәйкес белгіленсін.
3. Қарағанды облысының Шет ауданы әкіміне, "Қарағанды облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы", "Қарағанды облысының жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы", "Қарағанды облысының жер қатынастары басқармасы" мемлекеттік мекемелеріне, мемлекеттік уәкілетті органдарға өз құзырларының шеңберінде заңнамамен белгіленген тәртіптеосы қаулыдан туындайтын шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулыоның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов