Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Караганды
Постановление акимата города Караганды от 1 марта 2019 года № 11/02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 марта 2019 года № 5214. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 29 апреля 2020 года № 31/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Караганды от 29.04.2020 № 31/01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии c подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстана от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898) акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 1 наурыздағы № 11/02 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 наурызда № 5214 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 31/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды қаласының әкімдігінің 29.04.2020 № 31/01 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 бойынша тіркелген) сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест:
1) для лиц, состоящих на учете службы пробации в городе Караганде, в размере 1 % от списочной численности работников организации cогласно приложению 1;
2) для лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере 1 % от списочной численности работников организации cогласно приложению 2;
3) для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, в размере 1 % от списочной численности работников организации cогласно приложению 3.

1. Жұмыс орындарының квотасы:
1) Қарағанды қаласында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін ұйымның тізімдік санының 1 % мөлшерінде 1 қосымшаға сәйкес;
2) бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін ұйымның тізімдік санының 1 % мөлшерінде 2 қосымшаға сәйкес;
3) ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтар үшін ұйымның тізімдік санының 1 % мөлшерінде 3 қосымшаға сәйкес белгіленсін.

2. Признать утратившим силу постановление акимата города Караганды от 24 января 2018 года № 03/02 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4603, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 3 марта 2018 года № 26 (22 478), "Индустриальная Караганда" от 3 марта 2018 года № 26 (22 285), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 февраля 2018 года).

2. Қарағанды қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 24 қаңтардағы № 03/02 "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4603 болып тіркелген, 2018 жылғы 3 наурызда № 26 (22 478) "Орталық Қазақстан", 2018 жылғы 3 наурызда № 26 (22 285) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 14 ақпанда жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Контроль за исполнением постановления акимата города Караганды "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства отдельных категорий граждан города Караганды" возложить на заместителя акима города Караганды Любарскую И. Ю.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Н. Аубакиров
Приложение 1
к постановлению акимата
города Караганды
от "1" марта 2019 года
№ 11/02
Перечень организаций города Караганды, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников организации)
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ТазалыкЭксперт" (по согласованию)
532
1
5
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Городское коммунальное хозяйство города Караганды"
176
1
2
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЦЕНТРЭНЕРГОМЕХАНИЗАЦИЯ" (по согласованию)
250
1
3
4.
Коммунальное государственное предприятие "Управление парками культуры, отдыха и скверами" акимата города Караганды отдела коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды
350
1
4
Приложение 2
к постановлению акимата
города Караганды
от "1" марта 2019 года
№ 11/02
Перечень организаций города Караганды, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников организации)
Количество рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ТазалыкЭксперт" (по согласованию)
532
1
5
2.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Городское коммунальное хозяйство города Караганды"
176
1
2
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ЦЕНТРЭНЕРГОМЕХАНИЗАЦИЯ" (по согласованию)
250
1
3
4.
Коммунальное государственное предприятие "Управление парками культуры, отдыха и скверами" акимата города Караганды отдела коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Караганды
350
1
4
Приложение 3
к постановлению акимата
города Караганды
от "1" марта 2019 года
№ 11/02
Перечень организаций города Караганды, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (% от списочной численности работников организации)
Количество рабочих мест для граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
1.
Товарищество с ограниченной ответственностью "ТазалыкЭксперт" (по согласованию)
532
1
5
2.
Коммунальное государственное казенное предприятие "Шахтер" акимата города Караганды отдела культуры и развития языков города Караганды

3. Қарағанды қаласы әкімдігінің "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарын жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары И. Ю. Любарскаяға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі Н. Әубәкіров
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "1" наурыз № 11/02
қаулысына 1 қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Қарағанды қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"ТазалыкЭксперт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
532
1
5
2.
"Қарағанды қаласының қалалық коммуналдық шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
176
1
2
3.
"ЦЕНТРЭНЕРГОМЕХАНИЗАЦИЯ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
250
1
3
4.
Қарағанды қаласы әкімдігінің Қарағанды қаласының коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Мәдениет, демалыс саябақтары және гүлзарлар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
350
1
4
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "1" наурыз № 11/02
қаулысына 2 қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, жұмыс орындары квотасы белгіленетін Қарағанды қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"ТазалыкЭксперт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
532
1
5
2.
"Қарағанды қаласының қалалық коммуналдық шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
176
1
2
3.
"ЦЕНТРЭНЕРГОМЕХАНИЗАЦИЯ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
250
1
3
4.
Қарағанды қаласы әкімдігінің Қарағанды қаласының коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Мәдениет, демалыс саябақтары және гүлзарлар басқармасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
350
1
4
Қарағанды қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "1" наурыз № 11/02
қаулысына 3 қосымша
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін Қарағанды қаласы ұйымдарының тізімі
Ұйымның атауы
Қызметкерлер-дің тізімдік саны
Квотаның көлемі (% қызметкерлер-дің тізімдік санынан)
Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын, жастар қатарындағы азаматтар үшін жұмыс орындарының саны
1.
"ТазалыкЭксперт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі (келісім бойынша)
532
1
5
2.
Қарағанды қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қарағанды қаласы әкімдігінің "Шахтер" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны