О внесении дополнения в совместное постановление акимата города Караганды от 17 мая 2017 года № 19/15 и решение Карагандинского городского маслихата от 10 мая 2017 года № 149 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Караганды для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)"
Совместное постановление акимата города Караганды от 16 мая 2019 года № 25/01 и решение Карагандинского городского маслихата от 15 мая 2019 года № 408. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 мая 2019 года № 5353
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан от 21 сентября 1994 года "О транспорте в Республике Казахстан", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ и Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в совместное постановление акимата города Караганды от 17 мая 2017 года № 19/15 и решение Карагандинского городского маслихата от 10 мая 2017 года № 149 "О льготном проезде отдельных категорий граждан города Караганды для проезда на внутригородском общественном транспорте (кроме такси)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4262, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 31 мая 2017 года, в газете "Взгляд на события" от 1 июня 2017 года № 68 (1798)) следующее дополнение:
пункт 1 дополнить подпунктом 1-3) следующего содержания:
"1-3) обучающимся и воспитанникам всех организаций образования очной формы обучения из числа детей – сирот, детей оставшихся без попечения родителей, детей с ограниченными возможностями в развитии, детей-инвалидов, детей из многодетных семей, детей по утере одного из родителей, детей одиноких матерей – бесплатный проезд;".
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам труда и социальной сферы города Караганды (председатель Мухтаров Жандил Ахуанович) и заместителя акима города Караганды Любарскую Ирину Юрьевну.
3. Настоящее совместное решение и постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Караганды Н. Аубакиров
Председатель сессии Ж. Мухтаров
Секретарь Карагандинского
городского маслихата
К. Бексултанов

"Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 19/15 және Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 мамырдағы № 149 бірлескен қаулысы және шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қарағанды қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № 25/01 бірлескен қаулысы және Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 408 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 мамырда № 5353 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1994 жылғы 21 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы көлiк туралы" Заңының 13 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 65 бабының 3 тармағына сәйкес Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қарағанды қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Қарағанды қаласы азаматтарының жекелеген санаттарының қала ішіндегі қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүруі туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 17 мамырдағы № 19/15 және Қарағанды қалалық мәслихатының 2017 жылғы 10 мамырдағы № 149 бірлескен қаулысы және шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4262 болып тіркелген, 2017 жылғы 31 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, 2017 жылғы 1 маусымдағы № 68 (1798) "Взгляд на события" газетінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
1 тармағы келесі мазмұндағы 1-3) тармақшасымен толықтырылсын:
"1-3) жетім – балалар, ата – анасының қамқорлығынсыз қалған балалар, дамуындағы мүмкіндіктері шектеулі болатын балалар, мүгедек балалар, көпбалалы отбасылардан шыққан балалар, ата – анасының бірінен айырылған балалар, жалғыз басты аналардың балалары арасынан күндізгі оқу нысанындағы барлық білім беру ұйымдарының оқушылары мен тәрбиеленушілеріне – тегін жолақы;".
2. Осы бірлескен шешім мен қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласының еңбек және әлеуметтік сала жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Жанділ Ахуанұлы Мұхтаров) және Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары Ирина Юрьевна Любарскаяға жүктелсін.
3. Осы бірлескен шешім мен қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды қаласының әкімі Н. Әубәкіров
Сессия төрағасы Ж. Мухтаров
Қарағанды қалалық
мәслихат хатшысы
Қ. Бексұлтанов