О внесении изменений в решение XXXIII сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № 353 "О бюджете города Караганды на 2019 - 2021 годы"
Решение Карагандинского городского маслихата от 23 августа 2019 года № 424. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 сентября 2019 года № 5458
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карагандинский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIII сессии Карагандинского городского маслихата от 24 декабря 2018 года №353 "О бюджете города Караганды на 2019 – 2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5094, опубликовано в газете "Взгляд на события" от 27 декабря 2018 года №155(2043), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 4 января 2019 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 582 502 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 38 143 551 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 399 943 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 050 595 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 22 988 413 тысяч тенге;
2) затраты – 69 365 763 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 287 140 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 4 287 140 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 441 716 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 441 716 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 7 628 685 тысяч тенге;

Қарағанды қалалық мәслихатының XXXIII сессиясының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 353 "Қарағанды қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды қалалық мәслихатының 2019 жылғы 23 тамыздағы № 424 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 қыркүйекте № 5458 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қарағанды қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды қалалық мәслихатының XXXIII сессиясының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №353 "Қарағанды қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5094 болып тіркелген, 2018 жылғы 27 желтоқсандағы №155 (2043) "Взгляд на события" газетінде, 2019 жылдың 4 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қаланың 2019-2021 жылдарға арналған, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 65 582 502 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 38 143 551 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер бойынша – 399 943 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 050 595 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 988 413 мың теңге;
2) шығындар – 69 365 763 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 4 287 140 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 287 140 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – минус 441 716 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 441 716 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – минус 7 628 685 мың теңге;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 628 685 тысяч тенге:
поступление займов – 9 111 360 тысяч тенге;
погашение займов – 5 037 610 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 554 935 тысяч тенге.";
2) приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Секретарь Карагандинского городского маслихата К. Бексултанов
Приложение 1
к решению XL сессии Карагандинского
городского маслихата от "23" августа 2019 года №424
Приложение 1
к решению ХХХІІІ сессии Карагандинского
городского маслихата от "24" декабря 2018 года №353
Бюджет города Караганды на 2019 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I.Доходы

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 628 685 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 9 111 360 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 037 610 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 3 554 935 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 1, 3, 4–қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім қолданысқа 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап енгізіледі.
Сессия төрағасы Қарағанды қалалық мәслихатының хатшысы Қ. Бексұлтанов
Қарағанды қалалық мәслихатының
2019 жылғы "23" тамыздағы XL сессиясының
№424 шешіміне
1- қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2018 жылғы "24" желтоқсандағы ХХХІІІ сессиясының
№353 шешіміне
1- қосымша
Қарағанды қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. Кірістер

315
На проведение капитального и среднего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
2 885 359
в том числе:
на средний ремонт дорог
1 785 359
на капитальный ремонт дорог
1 100 000
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3 266 211
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
60 802
На компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
924 294
На предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
398 737
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
686 000
Целевые трансферты на развитие
8 574 913
в том числе:
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
361 215
На развитие коммунального хозяйства
2 099 261
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
500 000
На развитие объектов культуры
600 000
На развитие транспортной инфраструктуры
639 199
На развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
250 000
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 247 255
На развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
877 983
Бюджетные кредиты
9 111 360
в том числе:
На предоставление жилищных сертификатов как социальная поддержка
394 000
На проектирование и (или) строительство жилья
4 824 220
На реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения
3 893 140
Приложение 3
к решению XL сессии Карагандинского
городского маслихата от "23" августа 2019 года №424
Приложение 5
к решению ХХХІІІ сессии Карагандинского
городского маслихата от "24" декабря 2018 года №353
Бюджетные программы района имени Казыбек би и Октябрьского района города Караганды на 2019 год
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
6
Бюджетные программы района имени Казыбек би
1 279 810
01
Государственные услуги общего характера
119 617
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
119 617
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
119 617
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

315
2018 жылы аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) және елді мекендердің көшелерін орташа және күрделі жөндеуден өткізуге
2 885 359
оның ішінде:
жолдарды орташа жөндеуден өткізуге
1 785 359
жолдарды күрделі жөндеуден өткізуге
1 100 000
Мемлекеттік бюджет есебінен қамтылатын азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарына, ұйымдардың қызметкерлеріне, мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты жалақысын арттыруға
3 266 211
Әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын арттыруға
60 802
Заңдардың өзгеруіне байланысты төмен бюджеттердің шығындарын өтеуге
924 294
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге
398 737
Аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға
686 000
Нысаналы даму трансферттері
8 574 913
оның ішінде:
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
361 215
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
2 099 261
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
500 000
Мәдениет объектілерін дамытуға
600 000
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
639 199
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамытуға
250 000
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға
3 247 255
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасының атуы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға
877 983
Бюджеттік кредиттер
9 111 360
оның ішінде:
Әлеуметтік қолдау ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге
394 000
Тұрғын үй жобалауға және (немесе) салуға
4 824 220
Жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін
3 893 140
Қарағанды қалалық мәслихатының
2019 жылғы "23" тамыздағы XL сессиясының
№424 шешіміне
3-қосымша
Қарағанды қалалық мәслихатының
2018 жылғы "24" желтоқсандағы ХХХІІІ сессиясының
№ 353 шешіміне
5 - қосымша
Қарағанды қаласының Қазыбек би атындағы және Октябрь аудандарының 2019 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
Сома, мың теңге
Функционалдық кіші топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Қазыбек би атындағы ауданның бюджеттік бағдарламалары
1 279 810
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
119 617
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
119 617
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
119 617
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер