O бюджетах города районного значения, сел, поселков, сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Абайского районного маслихата Карагандинской области от 27 декабря 2019 года № 58/634. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 31 декабря 2019 года № 5635. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Абай на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 871 959 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 64 489 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 984 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 806 486 тысяч тенге;
2) затраты – 987 845 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 115 886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 115 886 тысяч тенге:
поступление займов – 100 852 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 034 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2020 № 72/753 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть в составе поступлений в бюджет города Абай на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 4.
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Абай на 2020 год согласно приложению 5.
4. Утвердить бюджет поселка Топар на 2020-2022 годы согласно приложениям 6, 7 и 8 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 336 127 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 69 950 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 266 057 тысяч тенге;
2) затраты – 450 908 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;

2020-2022 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдардың, кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Қарағанды облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 58/634 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 5635 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Абай қаласының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 871 382 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 72 664 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 525 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 798 193 мың теңге;
2) шығындар – 967 029 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 95 647 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 95 647 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 80 613 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 15 034 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 12.11.2020 № 72/753 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2020 жылға арналған Абай қаласы бюджетінің түсімдер құрамында 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған Абай қаласы бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. 2020-2022 жылдарға арналған Топар кентінің бюджеті 6, 7 және 8 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 336 127 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 69 950 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 266 057 мың теңге;
2) шығындар – 450 908 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 114 781 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 781 тысяч тенге:
поступление займов – 112 133 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 648 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2020 № 72/753 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Учесть в составе поступлений в бюджет поселка Топар на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 9.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Топар на 2020 год согласно приложению 10.
7. Утвердить бюджет поселка Карабас на 2020-2022 годы согласно приложениям 11, 12 и 13 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 403 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 113 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 290 тысяч тенге;
2) затраты – 34 369 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 3 966 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 966 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 966 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2020 № 72/753 (вводится в действие с 01.01.2020).
7-1. Учесть в составе поступлений в бюджет поселка Карабас на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 13-1 к указанному решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 10.04.2020 № 62/670 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета поселка Карабас на 2020 год согласно приложению 14.

4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 114 781 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 114 781 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 112 133 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 2 648 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 12.11.2020 № 72/753 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2020 жылға арналған Топар кенті бюджетінің түсімдер құрамында 9 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2020 жылға арналған Топар кенті бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 10 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабас кентінің бюджеті 11, 12 және 13 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 403 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 113 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27 290 мың теңге;
2) шығындар – 34 369 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 3 966 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 966 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 3 966 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 12.11.2020 № 72/753 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-1. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2020 жылға арналған Қарабас кенті бюджетінің түсімдер құрамында көрсетілген шешімге 13-1 қосымшасына сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 10.04.2020 № 62/670 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2020 жылға арналған Қарабас кенті бюджетінің түсімдер құрамында 14 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

13. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Дубовского сельского округа на 2020 год согласно приложению 23.
14. Утвердить бюджет Акбастауского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 24, 25 и 26 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 414 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 80 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 322 тысяч тенге;
2) затраты – 42 414 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 12 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 000 тысяч тенге:
поступление займов – 12 000 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2020 № 72/753 (вводится в действие с 01.01.2020).
14-1. Учесть в составе поступлений в бюджет Акбастауского сельского округа на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 26-1 к указанному решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 14-1 в соответствии с решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 10.04.2020 № 62/670 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Акбастауского сельского округа на 2020 год согласно приложению 27.
16. Утвердить бюджет Есенгельдинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 444 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 680 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 696 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70 068 тысяч тенге;
2) затраты – 109 132 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

13. 2020 жылға арналған Дубовка ауылдық округі бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 23 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. 2020-2022 жылдарға арналған Ақбастау ауылдық округінің бюджеті 24, 25 және 26 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 414 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 80 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 322 мың теңге;
2) шығындар – 42 414 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 12 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 000 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 12 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 12.11.2020 № 72/753 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14-1. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2020 жылға арналған Ақбастау ауылдық округі бюджетінің түсімдер құрамында осы шешімнің 26-1 қосымшасына сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 14-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 10.04.2020 № 62/670 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2020 жылға арналған Ақбастау ауылдық округі бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 27 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
16. 2020-2022 жылдарға арналған Есенгелді ауылдық округінің бюджеті 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 444 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 696 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 70 068 мың теңге;
2) шығындар – 109 132 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – минус 37 688 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37 688 тысяч тенге:
поступление займов – 37 688 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2020 № 72/753 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Учесть в составе поступлений в бюджет Есенгельдинского сельского округа на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 31.
18. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Есенгельдинского сельского округа на 2020 год согласно приложению 32.
19. Утвердить бюджет Карагандинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 33, 34 и 35 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 862 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 71 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 86 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 705 тысяч тенге;
2) затраты – 76 962 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 25 100 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 100 тысяч тенге:
поступление займов – 25 100 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2020 № 72/753 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Учесть в составе поступлений в бюджет Карагандинского сельского округа на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 36.
21. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Карагандинского сельского округа на 2020 год согласно приложению 37.
22. Утвердить бюджет Коксунского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 38, 39 и 40 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 109 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 172 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 182 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 37 688 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37 688 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 37 688 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 12.11.2020 № 72/753 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2020 жылға арналған Есенгелді ауылдық округі бюджетінің түсімдер құрамында 31 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
18. 2020 жылға арналған Есенгелді ауылдық округі бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 32 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
19. 2020-2022 жылдарға арналған Қарағанды ауылдық округінің бюджеті 33, 34 және 35 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 862 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 71 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 86 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 51 705 мың теңге;
2) шығындар – 76 962 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 25 100 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 100 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 25 100 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 12.11.2020 № 72/753 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2020 жылға арналған Қарағанды ауылдық округі бюджетінің түсімдер құрамында 36 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
21. 2020 жылға арналған Қарағанды ауылдық округі бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 37 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
22. 2020-2022 жылдарға арналған Көксу ауылдық округінің бюджеті 38, 39 және 40 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 109 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 172 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 182 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

26. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Кулаайгырского сельского округа на 2020 год согласно приложению 46.
27. Утвердить бюджет Курминского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 47, 48 и 49 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 281 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 438 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 163 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 680 тысяч тенге;
2) затраты – 27 281 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2020 № 72/753 (вводится в действие с 01.01.2020).
27-1. Учесть в составе поступлений в бюджет Курминского сельского округа на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 49-1 к указанному решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 27-1 в соответствии с решением Абайского районного маслихата Карагандинской области от 10.04.2020 № 62/670 (вводится в действие с 01.01.2020).
28. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Курминского сельского округа на 2020 год согласно приложению 50.
29. Утвердить бюджет Мичуринского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 51, 52 и 53 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 402 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 352 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 26 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 024 тысяч тенге;
2) затраты – 142 772 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

26. 2020 жылға арналған Құлаайғыр ауылдық округі бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 46 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
27. 2020-2022 жылдарға арналған Курмин ауылдық округінің бюджеті 47, 48 және 49 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 281 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 438 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 163 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 680 мың теңге;
2) шығындар – 27 281 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 12.11.2020 № 72/753 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
27-1. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2020 жылға арналған Курмин ауылдық округі бюджетінің түсімдер құрамында осы шешімнің 49-1 қосымшасына сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 27-1-тармақпен толықтырылды - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 10.04.2020 № 62/670 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
28. 2020 жылға арналған Курмин ауылдық округі бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 50 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
29. 2020-2022 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті 51, 52 және 53 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 402 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 352 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 26 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 82 024 мың теңге;
2) шығындар – 142 772 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – минус 60 370 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60 370 тысяч тенге:
поступление займов – 60 370 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 29 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2020 № 72/753 (вводится в действие с 01.01.2020).
30. Учесть в составе поступлений в бюджет Мичуринского сельского округа на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 54.
31. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Мичуринского сельского округа на 2020 год согласно приложению 55.
32. Утвердить бюджет Самарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 56, 57 и 58 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 774 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 455 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 60 307 тысяч тенге;
2) затраты – 60 774 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 32 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 12.11.2020 № 72/753 (вводится в действие с 01.01.2020).
33. Учесть в составе поступлений в бюджет Самарского сельского округа на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 59.
34. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Самарского сельского округа на 2020 год согласно приложению 60.
35. Утвердить бюджет села Сарепта на 2020-2022 годы согласно приложениям 61, 62 и 63 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 509 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 429 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 080 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 60 370 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60 370 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 60 370 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 29-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 12.11.2020 № 72/753 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
30. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2020 жылға арналған Мичурин ауылдық округі бюджетінің түсімдер құрамында 54 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
31. 2020 жылға арналған Мичурин ауылдық округі бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 55 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
32. 2020-2022 жылдарға арналған Самарка ауылдық округінің бюджеті 56, 57 және 58 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 774 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 455 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 60 307 мың теңге;
2) шығындар – 60 774 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланатын қалдықтары – 0 мың теңге.
Ескерту. 32-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 12.11.2020 № 72/753 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
33. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2020 жылға арналған Самарка ауылдық округі бюджетінің түсімдер құрамында 59 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
34. 2020 жылға арналған Самарка ауылдық округі бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 60 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
35. 2020-2022 жылдарға арналған Сәрепті ауылының бюджеті 61, 62 және 63 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64 509 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 429 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 080 мың теңге;

Сноска. Пункт 38 – в редакции решения Абайского районного маслихата Карагандинской области от 14.07.2020 № 67/714 (вводится в действие с 01.01.2020).
39. Учесть в составе поступлений в бюджет села Юбилейное на 2020 год целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 69.
40. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета села Юбилейное на 2020 год согласно приложению 70.

Ескерту. 38-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Абай ауданының мәслихатының 14.07.2020 № 67/714 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
39. Аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер 2020 жылға арналған Юбилейное ауылы бюджетінің түсімдер құрамында 69 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
40. 2020 жылға арналған Юбилейное ауылы бюджетінің орындалу процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 70 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

41. Предусмотреть на 2020 год гражданским служащим в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемых из бюджетов городов районного значения, сел, поселков, сельских округов повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

41. 2020 жылға аудандық маңызы бар қалалар, ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттерден қаржыландырылатын, ауылдық жерлерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы азаматтық қызметшілеріне, қалалық жағдайда қызметтің осы түрлерімен айналысатын азаматтық қызметшілердің жалақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары лауазымдық жалақылары мен тарифтік мөлшерлемелер ескертілсін.