Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера
Решение акима Шетского района Карагандинской области от 19 апреля 2019 года № 05. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 23 апреля 2019 года № 5300. Утратило силу решением акима Шетского района Карагандинской области от 8 апреля 2020 года № 01
Сноска. Утратило силу решением акима Шетского района Карагандинской области от 08.04.2020 № 01 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", аким Шетского района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба, вызванную паводком в сельских округах Коктенколь и Нураталды Шетского района Карагандинской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима Шетского района М. Мухтаров и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района М. Жандаулетов

Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 2019 жылғы 19 сәуірдегі № 05 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 сәуірде № 5300 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 2020 жылғы 8 сәуірдегі № 01 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Шет ауданының әкімінің 08.04.2020 № 01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі "Азаматтық қорғау туралы" Заңының 48-бабына және 50 бабының 2 тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" №756 қаулысына сәйкес, Шет ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы, Шет ауданының Көктіңкөлі және Нұраталды ауылдық округтерінің аумағында су тасқынына байланысты жергілікті масштабтағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайларды жою комиссиясының басшысы болып, Шет ауданы әкімінің орынбасары М. Мұхтаров тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданының әкімі М. Жандәулетов