Об определении перечня должностей специалистов в области лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Постановление акимата Кызылординской области от 18 января 2019 года № 1314. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 января 2019 года № 6660
В соответствии с подпунктом 2) статьи 18, пунктом 9 статьи 139 Кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "Трудовой кодекс Республики Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и решением Кызылординского областного маслихата от 12 декабря 2018 года № 283 "О согласовании проекта акимата Кызылординской области "Об определении перечня должностей специалистов в области лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қаңтардағы № 1314 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қаңтарда № 6660 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Еңбек кодексі" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Кодексінің 18-бабының 2) тармақшасына, 139-бабының 9-тармағына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 4-тармағына және ""Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" Қызылорда облысы әкімдігі қаулысының жобасына келісім беру туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2018 жылғы 12 желтоқсандағы № 283 шешіміне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Определить перечень должностей специалистов в области лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области" принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Кызылординской области Кожаниязова С.С.

1. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. "Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің орынбасары С.С. Қожаниязовқа жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Кызылординской области
К. Искаков
Приложение к постановлению акимата Кызылординской области от "18" января 2019 года № 1314
Перечень должностей специалистов в области лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
Наименование должностей
1
Руководитель КГУ лесного хозяйства
2
Заместитель руководителя КГУ лесного хозяйства
3
Руководитель лесничества (лесничий) КГУ
4
Заместитель руководителя лесничества КГУ
5
Специалисты высшего уровня квалификации высшей категории КГУ: лесник (инспектор), охотовед, ихтиолог, мастер леса (участка), инженера всех специальностей основных служб лесного хозяйства и ООПТ
6
Специалисты высшего уровня квалификации первой категории КГУ: лесник (инспектор), охотовед, ихтиолог, мастер леса (участка), инженера всех специальностей основных служб лесного хозяйства и ООПТ
7
Специалисты высшего уровня квалификации второй категории КГУ: лесник (инспектор), охотовед, ихтиолог, мастер леса (участка), инженера всех специальностей основных служб лесного хозяйства и ООПТ
8
Специалисты высшего уровня квалификации без категории КГУ: лесник (инспектор), охотовед, ихтиолог, мастер леса (участка), инженера всех специальностей основных служб лесного хозяйства и ООПТ
9
Специалисты среднего уровня квалификации высшей категории КГУ: лесник (инспектор), охотовед, ихтиолог, мастер леса (участка), инженера всех специальностей основных служб лесного хозяйства и ООПТ
10
Специалисты среднего уровня квалификации первой категории КГУ: лесник (инспектор), охотовед, ихтиолог, мастер леса (участка), инженера всех специальностей основных служб лесного хозяйства и ООПТ
11
Специалисты среднего уровня квалификации второй категории КГУ: лесник (инспектор), охотовед, ихтиолог, мастер леса (участка), инженера всех специальностей основных служб лесного хозяйства и ООПТ
12
Специалисты среднего уровня квалификации без категории КГУ: лесник (инспектор), охотовед, ихтиолог, мастер леса (участка), инженера всех специальностей основных служб лесного хозяйства и ООПТ
Примечание: расшифровка аббревиатур:
КГУ – коммунальное государственное учреждение;
ООПТ – особо охраняемые природные территории.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысы әкімінің
міндетін атқарушы
Қ. Ысқақов
Қызылоpда облысы әкімдігінің 2019 жылғы "18" қаңтардағы №1314 қаулысына қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
Лауазымдар атауы
1
Орман шаруашылығы КММ басшысы
2
Орман шаруашылығы КММ басшысының орынбасары
3
КММ орманшылық басшысы (орман күтуші)
4
КММ орманшылық басшысының орынбасары
5
КММ жоғары санаттағы біліктілік деңгейі жоғары мамандары: орманшы (инспектор), аңшылықтанушы, ихтиолог, орман (учаске) шебері, орман шаруашылығы мен ЕҚТА негізгі қызметтердің барлық мамандықтарының инженерлері
6
КММ бірінші санаттағы біліктілік деңгейі жоғары мамандары: орманшы (инспектор), аңшылықтанушы, ихтиолог, орман (учаске) шебері, орман шаруашылығы мен ЕҚТА негізгі қызметтердің барлық мамандықтарының инженерлері
7
КММ екінші санаттағы біліктілік деңгейі жоғары мамандары: орманшы (инспектор), аңшылықтанушы, ихтиолог, орман (учаске) шебері, орман шаруашылығы мен ЕҚТА негізгі қызметтердің барлық мамандықтарының инженерлері
8
КММ санатсыз біліктілік деңгейі жоғары мамандары: орманшы (инспектор), аңшылықтанушы, ихтиолог, орман (учаске) шебері, орман шаруашылығы мен ЕҚТА негізгі қызметтердің барлық мамандықтарының инженерлері
9
КММ жоғары санаттағы біліктілік деңгейі орташа мамандары: орманшы (инспектор), аңшылықтанушы, ихтиолог, орман (учаске) шебері, орман шаруашылығы мен ЕҚТА негізгі қызметтердің барлық мамандықтарының инженерлері
10
КММ бірінші санаттағы біліктілік деңгейі орташа мамандары: орманшы (инспектор), аңшылықтанушы, ихтиолог, орман (учаске) шебері, орман шаруашылығы мен ЕҚТА негізгі қызметтердің барлық мамандықтарының инженерлері
11
КММ екінші санаттағы біліктілік деңгейі орташа мамандары: орманшы (инспектор), аңшылықтанушы, ихтиолог, орман (учаске) шебері, орман шаруашылығы мен ЕҚТА негізгі қызметтердің барлық мамандықтарының инженерлері
12
КММ санатсыз біліктілік деңгейі орташа мамандары: орманшы (инспектор), аңшылықтанушы, ихтиолог, орман (учаске) шебері, орман шаруашылығы мен ЕҚТА негізгі қызметтердің барлық мамандықтарының инженерлері
Ескертпе: аббревиатуралардың толық жазылуы:
КММ – коммуналдық мемлекеттік мекеме;
ЕҚТА - ерекше қорғалатын табиғи аумақтар.