Об утверждении ставок платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Кызылординской области
Решение Кызылординского областного маслихата от 16 октября 2019 года № 359. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 17 октября 2019 года № 6937
В соответствии с подпунктом 5) статьи 38 Кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года "Водный Кодекс Республики Казахстан", статьей 569 кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Кызылординской области согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Кызылординского областного маслихата от 16 сентября 2015 года № 300 "О ставках платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Кызылординской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5192, опубликовано в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести" №164-165 от 31 октября 2015 года, в информационно-правовой системе "Әділет" 10 ноября 2015 года).

Қызылорда облысы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы 16 қазандағы № 359 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 қазанда № 6937 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Су Кодексі" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Кодексінің 38-бабының 5) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы кодексінің 569-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда облысы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Қызылорда облысы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 300 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5192 нөмірімен тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және Кызылординские вести" газеттерінде 2015 жылғы 31 қазандағы №164-165, "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 қарашада жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель очередной 37 сессии
Кызылординского областного маслихата
Т. Алимкулов
Секретарь Кызылординского
областного маслихата
К. Бисенов
Приложение к решению Кызылординского областного маслихата от "16" октября 2019 года № 359
Ставки платы за пользование водными ресурсами из поверхностных источников по Кызылординской области
Вид специального водопользования в бассейне реки Сырдарьи и Аральского моря
Единица измерения
Ставки
платы, тенге
1
Жилищно-эксплуатационные и коммунальные услуги
1000 кубический метр

3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облыстық мәслихатының
кезекті 37-сессиясының төрағасы
Т. Әлімқұлов
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы
Қ. Бисенов
Қызылорда облыстық мәслихатының 2019 жылғы "16" қазандағы № 359 шешiмiне қосымша
Қызылорда облысы бойынша жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері
Сырдария өзені және Арал теңізі бассейнінде арнаулы су пайдаланудың түрі
Өлшем бірлігі
Төлемақы мөлшерлемелері,
теңге
1
Тұрғын үй пайдалану және коммуналдық қызметтер
1000 текше метр