Об установлении квоты рабочих мест по городу Кызылорда
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 18 октября 2019 года № 14460. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 21 октября 2019 года № 6941. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 28 января 2021 года № 17271
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 28.01.2021 № 17271 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қызылорда қаласы бойынша жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 18 қазандағы № 14460 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 қазанда № 6941 болып тіркелді. Күші жойылды -Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 28 қаңтардағы № 17271 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 28.01.2021 № 17271 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).

В соответствии с подпунктами 7, 8, 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования по городу Кызылорда в размере двух процентов согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi Заңының 9-бабының 7, 8, 9) - тармақшаларына сәйкес Қызылорда қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қызылорда қаласы бойынша пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшiн, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшiн, ата-анасынан кәмелеттiк жасқа толғанға дейiн айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, бiлiм беру ұйымдарының түлектерi болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшiн екі пайыз мөлшерiнде жұмыс орындарына квота осы қаулының 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес белгiленсiн.

2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Кызылорды согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Н. НАЛИБАЕВ
Приложение 1 к постановлению акимата города Кызылорда от "18" октября 2019 года № 14460
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации

2. Осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес Қызылорда қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшiлiк ететiн Қызылорда қаласы әкiмiнiң орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі Н. НАЛИБАЕВ
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы "18" қазандағы № 14460 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата города Кызылорда Кызылординской области от 05.02.2020 № 15043 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылорда тазалығы"
275
1,8
5
2
Государственное коммунальное предприятие "Табиғат" на праве хозяйственного ведения управления природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области
100
2
2
3
Филиал "Енбек-Кызылорда" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Еңбек" учреждений уголовно-исполнительной (пенитенциарной) системы комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан
273
1,8
5
4
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного введения "Кызылорда су жуйеси"
200
2
4
5
Товарищество с ограниченной ответственностью "Самат-Мунай"
241
2
5
6
Товарищество с ограниченной ответственностью "ПРОМСТРОЙСЕРВИС.Е"
83
2,4
2
Приложение 2 к постановлению акимата города Кызылорда от "18" октября 2019 года № 14460
Квота для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата города Кызылорда Кызылординской области от 05.02.2020 № 15043 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылорда тазалығы"
275
1,8
5
2
Государственное коммунальное предприятие "Табиғат" на праве хозяйственного ведения управления природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области
100
2
2
Приложение 3 к постановлению акимата города Кызылорда от "18" октября 2019 года № 14460
Квота для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления акимата города Кызылорда Кызылординской области от 05.02.2020 № 15043 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қызылорда тазалығы"
275
1,8
5
2
Государственное коммунальное предприятие "Табиғат" на праве хозяйственного ведения управления природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 05.02.2020 № 15043 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
275
1,8
5
2
Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Табиғат" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
100
2
2
3
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Қылмыстық-атқару жүйесі комитеті қылмыстық-атқару (пенитенциарлық) жүйесі мекемелерінің "Еңбек" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Еңбек-Қызылорда" филиалы
273
1,8
5
4
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қызылорда су жүйесі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
200
2
4
5
"Самат-Мұнай" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
241
2
5
6
"ПРОМСТРОЙСЕРВИС.Е" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
83
2,4
2
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы "18" қазандағы № 14460 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 05.02.2020 № 15043 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
275
1,8
5
2
Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Табиғат" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
100
2
2
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы "18" қазандағы № 14460 қаулысына 3-қосымша
Ата-анасынан кәмелеттiк жасқа толғанға дейiн айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, бiлiм беру ұйымдарының түлектерi болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшiн квота
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 05.02.2020 № 15043 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қызылорда тазалығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
275
1,8
5
2
Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Табиғат" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

100
2
2
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного введения "Кызылорда су жуйеси"
200
2
4
Приложение 4 к постановлению акимата города Кызылорда от "18" октября 2019 года № 14460
Перечень признанных утратившими силу некоторых постановлений акимата города Кызылорды
1. Постановление акимата города Кызылорда от 15 января 2018 года № 10132 "Об установлении квоты рабочих мест по городу Кызылорда" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6150, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 1 февраля 2018 года);

100
2
2
3
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қызылорда су жүйесі" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
200
2
4
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы "18" қазандағы № 14460 қаулысына 4-қосымша
Қызылорда қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Қызылорда қаласы бойынша жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 10132 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6150 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 1 ақпанда жарияланған);

2. постановление акимата города Кызылорда от 23 июля 2018 года № 11541/3 "О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорды от 15 января 2018 года №10132 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6404, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 22 августа 2018 года).
3. постановление акимата города Кызылорды от 12 февраля 2019 года № 12620 "О внесении изменений в постановление акимата города Кызылорды от 15 января 2018 года №10132 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №6684, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 25 февраля 2019 года).

2. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы №10132 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 11541/3 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6404 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 22 тамызда жарияланған);
3. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы №10132 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 12 ақпандағы № 12620 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №6684 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 25 ақпанда жарияланған).