О бюджете поселка Саксаульск на 2020-2022 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7119.
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Респубики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 244 472 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 992 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 233 480 тысяч тенге;
2) затраты – 255 575,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) бюджетные кредиты – 0 тенге;
5) погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
6) дефицит (профицит) бюджета– -11 103,8 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аральского районного маслихата Кызылординской области от 25.12.2020 № 441 (вводится в действие с 01.01.2020).

2020-2022 жылдарға арналған Сексеуіл кентінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 297 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7119 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 244 472 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –10 992 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 233 480 мың теңге;
2)шығындар – 255 575,8 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 103.8 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 25.12.2020 № 441 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).