О бюджете сельского округа Камыстыбас на 2020-2022 годы
Решение Аральского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2019 года № 311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2020 года № 7172
В соответствии пункта 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" Аральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Камыстыбас на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 070 тысяч тенге;
налоговые поступления – 109 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 51 961 тысяч тенге, из них субвенции – 50 134 тысяч тенге;
2) затраты – 52 070 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

2020-2022 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті туралы
Қызылорда облысы Арал аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 311 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 7172 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 75-бабының 2-тармағына сәйкес Арал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Қамыстыбас ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52 070 мың теңге;
салықтық түсімдер – 109 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 51 961 мың теңге, оның ішінде сувенция көлемі – 50 134 мың теңге;
2) шығындар – 52 070 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;