О присвоении наименования мосту
Решение акима сельского округа Тасарык Казалинского района Кызылординской области от 13 ноября 2019 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 13 ноября 2019 года № 6968
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и заключением Областной ономастической комиссии от 19 сентября 2019 года №1, аким сельского округа Тасарык РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянному мосту села Тасоткел сельского округа Тасарык имя "Нұрқожа".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Должность ФИО

Көпірге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Тасарық ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 13 қарашадағы № 51 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 қарашада № 6968 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Облыстық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 19 қыркүйектегі №1 қорытындысына сәйкес Тасарық ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасарық ауылдық округінің Тасөткел ауылындағы атауы жоқ көпірге "Нұрқожа" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Лауазымы Аты-жөні