Решение маслихата "О бюджете поселка Жосалы на 2020-2022 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2019 года № 284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 января 2020 года № 7180
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Жосалы на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 850 565 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 320 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 837 245 тысяч тенге;
2) затраты – 850 565 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0.
2. Учесть, что в 2020 году объем бюджетной субвенций, передаваемый из районного бюджета в бюджет поселка Жосалы установлен в размере 792 487 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень бюджетной программы на 2020 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета согласно приложению 4.

Мәслихат шешімі "2020-2022 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті туралы"
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 284 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 5 қаңтарда № 7180 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Жосалы кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 850 565 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 320 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 837 245 мың теңге;
2) шығындар – 850 565 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0.
2. 2020 жылға аудандық бюджеттен Жосалы кентінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 792 487 мың теңге мөлшерінде белгіленгені ескерілсін.
3. Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2020 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

4. Утвердить целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы, на 2020 год за счет республиканского бюджета согласно приложению 5.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Кармакшинского
районного маслихата
К. Раева
Секретарь Кармакшинского
районного маслихата
М. Наятұлы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 284
Бюджет поселка Жосалы на 2020 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1.Доходы

4. 2020 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
К. Раева
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы
М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсаны № 284 шешіміне 1-қосымша
2020 жылға арналған Жосалы кентінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1. Кірістер

Приложение 4 к решению Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 284
Перечень бюджетной программы на 2020 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5 к решению Кармакшинского районного маслихата от 27 декабря 2019 года № 284
Целевые трансферты, предусмотренные в бюджете поселка Жосалы, на 2020 год за счет республиканского бюджета
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Целевые текущие трансферты:

Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсаны № 284 шешіміне 4-қосымша
Жергілікті бюджеттерді атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын, 2020 жылға арналған бюджеттік бағдарламаның тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
Қармақшы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсаны № 284 шешіміне 5-қосымша
2020 жылға арналған Жосалы кентінің бюджетінде республикалық бюджет есебінен қаралған нысаналы трансферттер
Атауы
Сомасы, мың теңге
Ағымдағы нысаналы трансферттер:

44 758,0
1
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
37 933,0
2
на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
6 825,0

44 758,0
1
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
37 933,0
2
мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
6 825,0