Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Жанакорганскому району
Постановление Жанакорганского районного акимата Кызылординской области от 26 ноября 2019 года № 62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 ноября 2019 года № 6993
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "Об автомобильных дорогах" акимат Жанакорганского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Жаңақорған ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 қарашадағы № 62 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 6993 болып тіркелді
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес Жаңақорған ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Жанакорганскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Жанакорганского района от 21 декабря 2016 года № 119 "Об утверждении перечня автомобильных дорог районного значения Жанакорганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5719, опубликовано 24 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

1. Жаңақорған ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Жаңақорған ауданының аудандық маңыздағы автомобиль жолдарының тізбесін бекіту туралы" Жаңақорған ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 119 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5719 болып тіркелген, 2017 жылғы 24 ақпанында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.