О бюджете сельского округа Жулек на 2020-2022 годы
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 27 декабря 2019 года № 49/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2019 года № 7064.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жулек на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы –117 731 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 261 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 116 470 тысяч тенге;
2) затраты – 117 731 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0;
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0;
поступление займов - 0;
погашение займов - 0;
используемые остатки бюджетных средств - 0.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 04.12.2020 № 63/15 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жулек в сумме 76 789 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии Шиелийского
районного маслихата
П. Маханбет
Cекретарь Шиелийского
районного маслихата
Б. Сыздық
Приложение 1 к решению
Шиелийского районного маслихата
от 27 декабря 2019 года № 49/17
Бюджет сельского округа Жулек на 2020 год

Жөлек ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 49/17 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 7064 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексінің 75-бабының 2-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына сәйкес, Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жөлек ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 731 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 261 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 116 470 мың теңге;
2) шығындар – 117 731 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0;
бюджеттік кредиттер - 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 0;
қарыздар түсімі - 0;
қарыздарды өтеу - 0;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 04.12.2020 № 63/15 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудандық бюджеттен Жөлек ауылдық округінің бюджетіне берілетін субвенциялар көлемдері 2020 жылға 76789 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Шиелі аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
П. Маханбет
Шиелі аудандық мәслихат хатшысы Б. Сыздық
Шиелі аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 49/17 шешіміне 1-қосымша
Жөлек ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті