О присвоении центральному проспекту города Актау наименования "Проспект Нурсултана Назарбаева"
Совместное постановление акимата Мангистауской области от 20 марта 2019 года № 47 и решение Мангистауского областного маслихата от 20 марта 2019 года № 25/311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 26 марта 2019 года № 3845
В соответствии с подпунктом 4-1) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 20 марта 2019 года, акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Мангистауской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Присвоить центральному проспекту города Актау наименование "Проспект Нурсултана Назарбаева".
2. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Абилов Е.Д.) обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения (далее – постановление и решение) в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления и решения возложить на заместителя акима Мангистауской области Сакеева Р.К.
4. Настоящее постановление и решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауской области Е. Тогжанов
Председатель сессии А. Урисбаев
Временно осуществляющий полномочия
секретаря областного маслихата А. Куванов

Ақтау қаласының орталық даңғылына "Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы" атауын беру туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 47 қаулысы және Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 25/311 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 наурызда № 3845 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабының 4-1) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 20 наурыздағы қорытындысы негізінде Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Маңғыстау облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Ақтау қаласының орталық даңғылына "Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы" атауы берілсін.
2. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Е.Ж. Әбілов) осы бірлескен қаулы және шешім (бұдан әрі – қаулы және шешім) әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы және шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары Р.К. Сәкеевке жүктелсін.
4. Осы қаулы және шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысының әкімі Е. Тоғжанов
Сессия төрағасы А. Өрісбаев
Облыстық мәслихат хатшысының
өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы А. Қуванов