Об областном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Мангистауского областного маслихата от 12 декабря 2019 года № 32/395. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 24 декабря 2019 года № 4068.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 4 декабря 2019 года "О республиканском бюджете на 2020-2022 годы" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить областной бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 149 884 864,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 62 651 562,1 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 6 398 290,7 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 47 821,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 80 787 191,0 тысяча тенге;
2) затраты – 152 689 321,2 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 666 977,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 520 421,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 853 443,5 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 1 160 571,4 тысяча тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 1 198 610,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 38 038,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -31 632 005,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 632 005,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 35 785 047,0 тысяч тенге;
погашение займов – 4 217 096,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 64 054,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 20.11.2020 № 38/455 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить на 2020 год нормативы распределения доходов в бюджеты городов и районов в следующих размерах:
1) корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 0 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 49,7 процентов;
городу Жанаозен – 100 процентов;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району –100 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;

2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 32/395 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 желтоқсанда № 4068 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2019 жылғы 4 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" заңдарына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 149 884 864,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 62 651 562,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 398 290,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 47 821,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 80 787 191,0 мың теңге;
2) шығындар – 152 689 321,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 666 977,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29 520 421,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 853 443,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 1 160 571,4 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 1 198 610,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 38 038,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -31 632 005,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 632 005,3 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 35 785 047,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 217 096,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 64 054,3 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 20.11.2020 № 38/455 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған қалалар мен аудандардың бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесідей мөлшерлерде белгіленсін:
1) ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 0 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 49,7 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз;
2) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;

городу Актау – 20,4 процента;
городу Жанаозен – 59,9 процентов;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 100 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 100 процентов;
городу Жанаозен – 100 процентов;
4) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 24,2 процента;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау – 100 процентов;
городу Жанаозен – 100 процентов;
5) социальный налог:
Бейнеускому району – 100 процентов;
Каракиянскому району – 100 процентов;
Мангистаускому району – 100 процентов;
Тупкараганскому району – 100 процентов;
Мунайлинскому району – 100 процентов;
городу Актау –20,3 процента;
городу Жанаозен –59,8 процента.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 20.11.2020 № 38/455 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Предусмотреть в областном бюджете на 2020 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты, в сумме 12 338 936,0 тысяч тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 5 389 855,0 тысяч тенге;
Мангистаускому району – 522 991,0 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 6 426 090,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 24.04.2020 № 35/424 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Предусмотреть в областном бюджете на 2020 год объемы бюджетных изъятий из районного бюджета в областной бюджет в сумме 3 949 814,0 тысяч тенге, в том числе:
Каракиянского района – 3 949 814,0 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в областном бюджете на 2020 год объемы целевых трансфертов из областного бюджета в бюджеты районов и городов в сумме 7 090 343,3 тысячи тенге, в том числе:
Бейнеускому району – 708 748,0 тысяч тенге;
Каракиянскому району – 472 201,0 тысяча тенге;
Мангистаускому району – 1 291 978,0 тысяч тенге;
Мунайлинскому району – 2 978 239,3 тысяч тенге;
Тупкараганскому району – 1 232 505,0 тысяч тенге;
городу Актау – 406 672,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 20.11.2020 № 38/455 (вводится в действие с 01.01.2020).
5-1. Предусмотреть в областном бюджете на 2020 год объемы целевых текущих трансфертов из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства в сумме 3 405 306,4 тысяч тенге, в том числе:

Ақтау қаласына – 20,4 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 59,9 пайыз;
3) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына –100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз;
4) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 24,2 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 100 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 100 пайыз;
5) әлеуметтік салық:
Бейнеу ауданына – 100 пайыз;
Қарақия ауданына – 100 пайыз;
Маңғыстау ауданына – 100 пайыз;
Түпқараған ауданына – 100 пайыз;
Мұнайлы ауданына – 100 пайыз;
Ақтау қаласына – 20,3 пайыз;
Жаңаөзен қаласына – 59,8 пайыз.
Ескерту. 2 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 20.11.2020 № 38/455 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандардың бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар көлемдері 12 338 936,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 5 389 855,0 мың теңге;
Маңғыстау ауданына – 522 991,0 мың теңге;
Мұнайлы ауданына –6 426 090,0 мың теңге.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 24.04.2020 № 35/424 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте ауданның бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері 3 949 814,0 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қарақия ауданынан – 3 949 814,0 мың теңге.
5. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандар мен қалалардың бюджеттеріне нысаналы трансферттер көлемдері 7 090 343,3 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Бейнеу ауданына – 708 748,0 мың теңге;
Қарақия ауданына – 472 201,0 мың теңге;
Маңғыстау ауданына – 1 291 978,0 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 2 978 239,3 мың теңге;
Түпқараған ауданына – 1 232 505,0 мың теңге;
Ақтау қаласына – 406 672,0 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 20.11.2020 № 38/455 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5-1. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер көлемдері 3 405 306,4 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:

Бейнеускому району – 167 561,4 тысяча тенге;
Мангистаускому району – 726 143,0 тысячи тенге;
Мунайлинскому району – 755 800,7 тысяч тенге;
Тупкараганскому району – 755 801,3 тысяча тенге;
городу Жанаозен - 1 000 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5-1 - в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 20.11.2020 № 38/455 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Предусмотреть в областном бюджете на 2020 год объемы бюджетных изъятий из областного бюджета в республиканский бюджет в сумме 8 213 586,0 тысяч тенге.
7. Утвердить резерв акимата области в сумме 1 553 874,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Мангистауского областного маслихата от 20.11.2020 № 38/455 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить перечень областных бюджетных программ (подпрограмм) на 2020 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета, согласно приложению 4 к настоящему решению.

Бейнеу ауданына – 167 561,4 мың теңге;
Маңғыстау ауданына – 726 143,0 мың теңге;
Мұнайлы ауданына – 755 800,7 мың теңге;
Түпқараған ауданына – 755 801,3 мың теңге;
Жаңаөзен қаласына – 1 000 000,0 мың теңге.
Ескерту. 5-1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 20.11.2020 № 38/455 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен республикалық бюджетке бюджеттік алып коюлардың көлемдері 8 213 586,0 мың теңге сомасында көзделсін.
7. Облыс әкімдігінің резерві 1 553 874,1 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облыстық мәслихатының 20.11.2020 № 38/455 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес, облыстық бюджеттің атқарылу процесiнде секвестрге жатпайтын 2020 жылға арналған облыстық бюджеттік бағдарламалар (кіші бағдарламалар) тізбесі бекітілсін.

9. Установить бюджетные программы на 2020 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов районов и городов, согласно приложению 5 к настоящему решению.
10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Мангистауского областного маслихата по вопросам экономики и бюджета.
11. Государственному учреждению "Аппарат Мангистауского областного маслихата" (руководитель аппарата Дауылбаев А.К.) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

9. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес, аудандар мен қалалар бюджеттерінің атқарылу процесiнде секвестрге жатпайтын 2020 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар белгіленсін.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау Маңғыстау облыстық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
11. "Маңғыстау облыстық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы Ә.Қ. Дауылбаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкі мен бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

508 112,5
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 662 211,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
17 873 491,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 122 541,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 122 541,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
1 825 056,0
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 825 056,0
05
Здравоохранение
6 354 170,0
253
Управление здравоохранения области
6 031 049,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
163 415,0
006
Услуги по охране материнства и детства
67 182,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
39 643,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
115 007,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
55 847,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
36 505,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 166 189,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
41 776,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
560,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 669 375,0
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
44 638,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
375 588,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
660,0
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
254 664,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
323 121,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
323 121,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 830 414,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 455 480,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

508 112,5
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 662 211,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
17 873 491,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 122 541,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 122 541,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 825 056,0
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 825 056,0
05
Денсаулық сақтау
6 354 170,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
6 031 049,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
163 415,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
67 182,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
39 643,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
115 007,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
55 847,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
36 505,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 166 189,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
41 776,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
560,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 669 375,0
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
44 638,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
375 588,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
660,0
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
254 664,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
323 121,0
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
323 121,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
6 830 414,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 455 480,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

154 251,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
218 037,0
003
Социальная поддержка инвалидов
539 643,0
007
Капитальные расходы государственного органа
110,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
412 471,0
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
56 534,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
309 907,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
35 041,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 020,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
20 664,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4 500,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4 697 302,0
261
Управление образования области
240 641,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
179 335,0
037
Социальная реабилитация
61 306,0
263
Управление внутренней политики области
29 390,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
29 390,0
298
Управление государственной инспекции труда области
104 903,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
104 903,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
16 863 999,3
253
Управление здравоохранения области
413 000,0
047
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
413 000,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
7 200,0
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

154 251,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
218 037,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
539 643,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
110,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
412 471,0
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
56 534,0
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
309 907,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
35 041,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 020,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
20 664,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
4 500,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4 697 302,0
261
Облыстың білім басқармасы
240 641,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
179 335,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
61 306,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
29 390,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
29 390,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
104 903,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
104 903,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
16 863 999,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
413 000,0
047
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
413 000,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
7 200,0
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу

109 413,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
8 753,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
14 697,0
071
Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
28 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
672,0
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
672,0
719
Управление ветеринарии области
117 571,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
51 845,0
003
Капитальные расходы государственного органа
672,0
009
Организация санитарного убоя больных животных
535,0
011
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
50,0
013
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
466,4
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
1 862,0
075
Обеспечение ветеринарной безопасности на территории области
62 141,0
749
Управление градостроительного и земельного контроля области
114 422,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля и контроля за использованием и охраной земель
108 951,0
003
Капитальные расходы государственного органа
5 471,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 160 080,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
7 160 080,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
112 723,0
004
Разработка комплексных схем градостроительного развития и генеральных планов населенных пунктов
14 971,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
556 800,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
6 475 586,0
12
Транспорт и коммуникации
15 679 828,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
15 679 828,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
66 617,0
002
Развитие транспортной инфраструктуры
9 129 311,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог

109 413,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
8 753,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
14 697,0
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
28 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
672,0
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
672,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
117 571,4
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 845,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
672,0
009
Ауру жануарларды санитариялық союды ұйымдастыру
535,0
011
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнім мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
50,0
013
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
466,4
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
1 862,0
075
Облыс аумағында ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету
62 141,0
749
Облыстың қала құрылысын және жерді бақылау басқармасы
114 422,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108 951,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 471,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 160 080,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
7 160 080,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 723,0
004
Қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
14 971,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
556 800,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
6 475 586,0
12
Көлiк және коммуникация
15 679 828,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
15 679 828,0
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 617,0
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
9 129 311,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

399 545,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
337 453,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
865 153,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 166 465,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
2 715 284,0
13
Прочие
8 976 934,5
253
Управление здравоохранения области
11 000,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
11 000,0
257
Управление финансов области
1 553 874,1
012
Резерв местного исполнительного органа области
1 553 874,1
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
24 367,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
24 367,0
261
Управление образования области
494 724,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
494 724,0
278
Управление предпринимательства и торговли области
3 286 875,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и торговли
76 118,0
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
2 365 014,0
007
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
676 485,6
008
Поддержка предпринимательской деятельности
140 000,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
8 257,8
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
21 000,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
3 176 837,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
10 094,0
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
856 692,0
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

399 545,0
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
337 453,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
865 153,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 166 465,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 715 284,0
13
Басқалар
8 976 934,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
11 000,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
11 000,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 553 874,1
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
1 553 874,1
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
24 367,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
24 367,0
261
Облыстың білім басқармасы
494 724,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
494 724,0
278
Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы
3 286 875,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және сауданы дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 118,0
006
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 365 014,0
007
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
676 485,6
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
140 000,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
8 257,8
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
3 176 837,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
10 094,0
051
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
856 692,0
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту

447 461,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 862 590,0
757
Управление инвестиций и развития туризма области
429 257,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития инвестиций и туризма области
153 057,0
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
276 200,0
14
Обслуживание долга
99 687,3
257
Управление финансов области
99 687,3
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
97 876,3
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 811,0
15
Трансферты
30 197 690,5
257
Управление финансов области
30 197 690,5
006
Бюджетные изъятия
8 213 586,0
007
Субвенции
12 338 936,0
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
66 118,0
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
5 513 923,0
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
3 405 306,4
029
Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы в случаях возникновения чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера, угрожающих политической, экономической и социальной стабильности административно-территориальной единицы, жизни и здоровью людей, проведения мероприятий общереспубликанского либо международного значения
255 000,0
053
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
404 821,1
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5
3. Чистое бюджетное кредитование
27 666 977,5
Бюджетные кредиты
29 520 421,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
18 296 663,0
261
Управление образования области
1 283 876,0
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
1 283 876,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 363 618,0
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости
2 363 618,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
11 965 330,0
088
Кредитование районных (городов областного значения) бюджетов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости

447 461,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 862 590,0
757
Облыстың инвестициялар және туризмды дамыту басқармасы
429 257,0
001
Жергілікті деңгейде инвестицияларды және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
153 057,0
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
276 200,0
14
Борышқа қызмет көрсету
99 687,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
99 687,3
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
97 876,3
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 811,0
15
Трансферттер
30 197 690,5
257
Облыстың қаржы басқармасы
30 197 690,5
006
Бюджеттік алып коюлар
8 213 586,0
007
Субвенциялар
12 338 936,0
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
66 118,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
5 513 923,0
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 405 306,4
029
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астана бюджеттеріне әкiмшiлiк-аумақтық бiрлiктiң саяси, экономикалық және әлеуметтiк тұрақтылығына, адамдардың өмiрi мен денсаулығына қатер төндiретiн табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар туындаған жағдайда, жалпы республикалық немесе халықаралық маңызы бар іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
255 000,0
053
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
404 821,1
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5
3. Таза бюджеттік кредиттеу
27 666 977,5
Бюджеттік кредиттер
29 520 421,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
18 296 663,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 283 876,0
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
1 283 876,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 363 618,0
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру
2 363 618,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
11 965 330,0
088
Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге кредит беру

114 289,0
006
Охрана животного мира
162 751,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
301 350,0
255
Управление сельского хозяйства области
430 745,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
91 382,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
15 750,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
20 000,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
10 500,0
035
Формирование региональных стабилизационных фондов продовольственных товаров
150 000,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 675,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
18 722,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
10 500,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
37 716,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
10 500,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
30 000,0
071
Обучение предпринимательству в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
32 000,0
719
Управление ветеринарии области
47 459,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
44 509,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 950,0
749
Управление градостроительного и земельного контроля области
105 835,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в
сфере государственного архитектурно-строительного контроля и контроля
за использованием и охраной земель
105 835,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
2 618 155,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 618 155,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
99 682,0
114
Целевые трансферты на развитие нижестоящим бюджетам
2 518 473,0
12
Транспорт и коммуникации
11 348 826,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

114 289,0
006
Жануарлар дүниесiн қорғау
162 751,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша iс-шаралар
301 350,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
430 745,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
91 382,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
15 750,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
20 000,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
10 500,0
035
Азық-түлік тауарларының өңірлік тұрақтандыру қорларын қалыптастыру
150 000,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 675,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
18 722,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
10 500,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
37 716,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
10 500,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
30 000,0
071
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікке оқыту
32 000,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
47 459,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 509,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 950,0
749
Облыстың қала құрылысын және жерді бақылау басқармасы
105 835,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
105 835,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
2 618 155,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 618 155,0
001
Жергілікті деңгейде құрлыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 682,0
114
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы даму трансферттері
2 518 473,0
12
Көлiк және коммуникация
11 348 826,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
Примечание:
расшифровка аббревиатуры:
СПИД - синдром приобретенного иммунного дефицита.
Приложение 5
к решению Мангистауского
областного маслихата
от 12 декабря 2019 года
№ 32/395
Бюджетные программы на 2020 год, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджетов районов и городов
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
04
Образование

008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
Ескерту:
аббревиатураның ажыратылып жазылуы:
ЖИТС- жұқтырылған иммун тапшылығы синдромы.
Маңғыстау облыстық мәслихатының
2019 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 32/395 шешіміне
5-қосымша
Аудандар мен қалалар бюджеттерінің атқарылу процесінде секвестрге жатпайтын 2020 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру