Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 20 ноября 2019 года № 298. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 6 декабря 2019 года № 4048. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 19 июля 2021 года № 260
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 19.07.2021 № 260 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 қарашадағы № 298 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 4048 болып тіркелді. Күші жойылды-Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 19 шілдедегі № 260 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 19.07.2021 № 260 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Бейнеуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" заңдарына сәйкес Бейнеу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.

Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 22.09.2020 № 266 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление акимата Бейнеуского района от 30 декабря 2016 года № 292 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3268, опубликовано 6 февраля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 22.09.2020 № 266 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Бейнеу ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 292 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3268 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Государственному учреждению "Бейнеуский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния" (К. Назарханов) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления акимата Бейнеуского района Мангистауской области от 22.09.2020 № 266 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

3. "Бейнеу аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Қ. Назарханов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімдігінің 22.09.2020 № 266 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Бейнеуского района Темирову Ж.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б.Абилов
Приложение
к постановлению акимата
Бейнеуского района
от 20 ноября 2019 года № 298
Квота рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда

4. Осы қаулының орындалысын бақылау Бейнеу ауданы әкімінің орынбасары Ж. Теміровке жүктелсін.
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Абилов
Бейнеу ауданының әкімдігінің
2019 жылғы 20 қарашадағы
№ 298 қаулысына
қосымша
Ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санынан мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота