О бюджете сел, сельских округов на 2019-2021 годы
Решение Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 25 января 2019 года № 36/375. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 25 января 2019 года № 3800.
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 28.11.2019 № 47/446 (вводится в действие с 01.01.2019).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Мунайлинского районного маслихата от 14 января 2019 года №35/371 "О районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3794), Мунайлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджеты сел, сельских округов на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 598 912,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 420 402,3 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 76,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 3 178 434,6 тысяч тенге;
2)затраты – 3 604 713,1 тысяч тенге;
3)чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 800,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 800,2 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 800,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2019 № 48/457(вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов на 2019 год выделена субвенция в сумме 2 664 136,6 тысяч тенге, в том числе:
сельскому округу Атамекен – 390 900,7 тысяч тенге;
cельскому округу Баскудык - 454 377,1 тысяч тенге;
cельскому округу Батыр – 263 185,7 тысяч тенге;
cеле Баянды – 189 437,4 тысяч тенге;
cельскому округу Даулет – 203 479,4 тысяч тенге;
cельскому округу Кызылтобе – 454 423,8 тысяч тенге;

2019-2021 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 36/375 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қаңтарда № 3800 болып тіркелді.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 28.11.2019 № 47/446 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Мұнайлы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қаңтардағы № 35/371 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3794 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Мұнайлы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері тиісінше 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 598 912,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 420 402,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 76,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 178 434,6 мың теңге;
2) шығындар – 3 604 713,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 800,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 800,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 800,2 мың теңге.
Ескерту. 1 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 48/457(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттен 2019 жылға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттеріне 2 664 136,6 мың теңге сомасында субвенция бөлінгені ескерілсін, оның ішінде:
Атамекен ауылдық округіне – 390 900,7 мың теңге;
Басқұдық ауылдық округіне – 454 377,1 мың теңге;
Батыр ауылдық округіне – 263 185,7 мың теңге;
Баянды ауылына – 189 437,4 мың теңге;
Дәулет ауылдық округіне – 203 479,4 мың теңге;
Қызылтөбе ауылдық округіне – 454 423,8 мың теңге;

cеле Мангистау – 708 332,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2019 № 48/457(вводится в действие с 01.01.2019).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на бюджетную комиссию района (председатель комисии Б.Сулейменов).
4. Государственному учреждению "Аппарат Мунайлинского районного маслихата" (руководитель аппарата А.Жанбуршина) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и средствах массовой информации.

Маңғыстау ауылына – 708 332,5 мың теңге.
Ескерту. 2 - тармақ жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 48/457(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық бюджет комиссиясына жүктелсін (комиссия төрағасы Б. Сүлейменов).
4. "Мұнайлы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі (аппарат басшысы А. Жанбуршина) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, оның Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии С. Битан
Секретарь районного маслихата Б. Назар
Приложение 1
к решению Мунайлинского районного
маслихата от 25 января 2019 года № 36/375
Бюджет сельского округа Атамекен на 2019 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Мунайлинского районного маслихата Мангистауской области от 20.12.2019 № 48/457(вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс

5. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Битан
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Назар
Мұнайлы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 қаңтардағы
№ 36/375 шешіміне 1 қосымша
2019 жылға арналған Атамекен ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1 - қосымша жаңа редакцияда - Маңғыстау облысы Мұнайлы аудандық мәслихатының 20.12.2019 № 48/457(01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы