О внесении изменений в решение маслихата от 24 декабря 2018 года № 313 "О городском бюджете города Рудного на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 6 августа 2019 года № 394. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 августа 2019 года № 8617. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О городском бюджете города Рудного на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 313 (опубликовано 5 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8182) следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 19 453 568,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 712 424,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 46 678,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 93 637,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 600 829,9 тысячи тенге;
2) затраты – 20 401 421,4 тысячи тенге;";
подпункт 4) изложить в новой редакции:

Мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 313 "Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 тамыздағы № 394 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 тамызда № 8617 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Рудный қаласының 2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 313 шешіміне (2019 жылғы 5 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8182 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 19 453 568,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 712 424,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 46 678,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 93 637,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 600 829,9 мың теңге;
2) шығындар – 20 401 421,4 мың теңге;";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:

"4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 103 350,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 103 350,0 тысяч тенге;";
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 августа 2019 года
№ 394
Приложение 1
к решению маслихата

"4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 103 350,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 103 350,0 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 125 - қосымшалары осы шешімнің 1, 23 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2019 жылғы 6 тамыздағы
№ 394 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың