О внесении изменений в решение маслихата от 25 декабря 2018 года № 244 "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 11 апреля 2019 года № 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 апреля 2019 года № 8345. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2019 - 2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 244 (опубликовано 3 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8194) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Боровское на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 154 556,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 37 698,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 112,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 116 746,0 тысяч тенге;
2) затраты - 154 556,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 106 961,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 9 785,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 32 845,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 8 629,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 155,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 24 061,0 тысяч тенге;
2) затраты - 32 845,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

Мәслихаттың 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 244 "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 274 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 8345 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 244 шешіміне (2018 жылғы 3 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8194 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Боровское ауылының 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 154 556,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 37 698,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 112,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 116 746,0 мың теңге;
2) шығындар - 154 556,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Боровское ауылының бюджетіне 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 106 961,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 9 785,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Михайлов ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 32 845,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 8 629,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 155,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 24 061,0 мың теңге;
2) шығындар - 32 845,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 21 971,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 2 090,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 19 823,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 10 098,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 36,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 9 689,0 тысяч тенге;
2) затраты - 19 823,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,1 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Михайлов ауылдық округінің бюджетіне 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 971,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 2 090,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Первомай ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 19 823,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 10 098,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 36,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 9 689,0 мың теңге;
2) шығындар - 19 823,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,1 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"6. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 9 121,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 568,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата

"6. Первомай ауылдық округінің бюджетіне 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 9 121,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 568,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың