О внесении дополнений в решение Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 236/22 "О дополнительном лекарственном обеспечении"
Решение маслихата Павлодарской области от 15 марта 2019 года № 335/29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 марта 2019 года № 6273. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 22.04.2021 № 21/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 236/22 "О дополнительном лекарственном обеспечении" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5997, опубликованое 26 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие дополнения:
в приложении 1 указанного решения строку 1 дополнить препаратом "Опсамид (Мацитентан 10 мг)" и дополнить строкой 10 следующего содержания:
"
10
Идиопатический миелофиброз
Препарат:
"Руксолитиниб (Джакави)".
".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Бойчин
Секретарь областного маслихата Б. Бексеитова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление здравоохранения
Павлодарской области" О. С. Мукашев
"15" марта 2019 года

Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы "Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" № 236/22 шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 наурыздағы № 335/29 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 наурызда № 6273 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 22.04.2021 № 21/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы "Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" № 236/22 шешіміне (Нормативтік кұқықтық актілеріді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5997 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында 1 жолы "Опсамид (Мацитентан 10 мг)" препаратымен толықтырылсын және 10 жолымен келесі мазмұнында толықтырылсын:
"
10
Идиопатиялық миелофиброз
Препарат:
"Руксолитиниб (Джакави)".
".
2. Осы шешімнің орындалуын облыстық мәслихатының бақылау әлеуметтік және мәдени дамыту мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Бойчин
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Павлодар облысының
денсаулық сақтау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы О. С. Мұқашев
2019 жылғы "15" наурыз