Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в городе Экибастузе на 2019 год
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 6 августа 2019 года № 788/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 августа 2019 года № 6502
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 8) статьи 9, подпунктом 3) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Екібастұз қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2019 жылға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2019 жылғы 6 тамыздағы № 788/8 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 тамызда № 6502 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 8) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в организациях города Экибастуза, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Экибастуза от "6"
августа 2019 года № 788/8
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных
из мест лишения свободы в городе Экибастузе на 2019 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Богатырь Комир"

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ұйымдастыру-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, Екібастұз қаласының ұйымдарында бас бостандығынан айыру орындарынан босап шыққан адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі Н. Ашимбетов
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2019 жылғы "6" тамыздағы
№ 788/8 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды
жұмысқа орналастыру үшін 2019 жылға жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйым атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санының %)
Жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Богатырь Көмір" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі