О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 310/6 "О бюджете Железинского сельского округа на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 3 декабря 2019 года № 393/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 декабря 2019 года № 6651
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 310/6 "О бюджете Железинского сельского округа на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6224, опубликованное 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "443 861" заменить цифрами "477 979";
цифры "30 180" заменить цифрами "29 995";
цифры "647" заменить цифрами "832";
цифры "413 034" заменить цифрами "447 152";
в подпункте 2) цифры "447 401" заменить цифрами "481 519";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально-экономического развития и бюджета маслихата Железинского района.

Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Железин селолық округінің бюджеті туралы" № 310/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 393/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 6651 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "2019 - 2021 жылдарға арналған Железин селолық округінің бюджеті туралы" № 310/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6224 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"443 861" сандары "477 979" сандарымен ауыстырылсын;
"30 180" сандары "29 995" сандарымен ауыстырылсын;
"647" сандары "832" сандарымен ауыстырылсын;
"413 034" сандары "447 152" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "447 401" сандары "481 519" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Железин аудандық мәслихатының әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.