Тереңкөл ауданы Бобровка ауылдық округі Жаңабет ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Тереңкөл ауданы Бобровка ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 3 мамырдағы № 1-04/3ш шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 6346 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Бобровка ауылдық округі Жаңабет ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2018 жылғы 23 мамырдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Бобровка ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл ауданы Бобровка ауылдық округінің Жаңабет ауылындағы "Калинин" көшесі "Болашақ" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бобровка ауылдық округінің әкімі Р. Умаров

О переименовании улицы села Жанабет Бобровского сельского округа района Тереңкөл
Решение акима Бобровского сельского округа района Тереңкөл Павлодарской области от 3 мая 2019 года № 1-04/3ш. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 мая 2019 года № 6346
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Жанабет Бобровского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 23 мая 2018 года аким Бобровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Жанабет Бобровского сельского округа района Тереңкөл улицу "Калинина" на улицу "Болашақ".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бобровского сельского округа Р. Умаров