О внесении изменений и дополнений в решение Павлодарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 46/217 "О бюджетах некоторых сельских округов Павлодарского района на 2019 - 2021 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 18 июня 2019 года № 55/249. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июня 2019 года № 6436
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 46/217 "О бюджетах некоторых сельских округов Павлодарского района на 2019 - 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6222, опубликованное 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "67 336" заменить цифрами "75 812";
цифры "85" заменить цифрами "210";
цифры "62 836" заменить цифрами "71 187";
в подпункте 2) цифры "67 336" заменить цифрами "76 628";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрами и словами "-816 тысяч тенге";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрами и словами "816 тысяч тенге";
в пункте 2:
в подпункте 1):
цифры "64 258" заменить цифрами "70 948";
цифры "5 805" заменить цифрами "5 342";
цифры "195" заменить цифрами "737";
цифры "58 258" заменить цифрами "64 869";
в подпункте 2) цифры "64 258" заменить цифрами "71 145";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрами и словами "-197 тысяч тенге";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрами и словами "197 тысяч тенге";
в пункте 3:
в подпункте 1):
цифры "114 893" заменить цифрами "120 773";
цифры "4 911" заменить цифрами "5 411";
цифры "109 393" заменить цифрами "114 773";
в подпункте 2) цифры "114 893" заменить цифрами "122 306";
в подпункте 5) слова "равно нулю" заменить цифрами и словами "-1 533 тысяч тенге";
в подпункте 6) слова "равно нулю" заменить цифрами и словами "1 533 тысяч тенге";
в пункте 4:
в подпункте 1):
цифры "72 790" заменить цифрами "84 962";
дополнить абзацем следующего содержания:
"неналоговые поступления – 146 тысяч тенге;";

Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Павлодар ауданының кейбір ауылдық округтерінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46/217 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 маусымдағы № 55/249 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 21 маусымда № 6436 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Павлодар ауданының кейбір ауылдық округтерінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 46/217 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6222 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"67 336" сандары "75 812" сандарымен ауыстырылсын;
"85" сандары "210" сандарымен ауыстырылсын;
"62 836" сандары "71 187" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "67 336" сандары "76 628" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" сөздері "-816 мың теңге" сандарымен және сөздерімен ауыстырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" сөздері "816 мың теңге" сандарымен және сөздерімен ауыстырылсын;
2-тармақта:
1) тармақшада:
"64 258" сандары "70 948" сандарымен ауыстырылсын;
"5 805" сандары "5 342" сандарымен ауыстырылсын;
"195" сандары "737" сандарымен ауыстырылсын;
"58 258" сандары "64 869" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "64 258" сандары "71 145" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" сөздері "-197 мың теңге" сандарымен және сөздерімен ауыстырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" сөздері "197 мың теңге" сандарымен және сөздерімен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада:
"114 893" сандары "120 773" сандарымен ауыстырылсын;
"4 911" сандары "5 411" сандарымен ауыстырылсын;
"109 393" сандары "114 773" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "114 893" сандары "122 306" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "нөлге тең" сөздері "-1 533 мың теңге" сандарымен және сөздерімен ауыстырылсын;
6) тармақшада "нөлге тең" сөздері "1 533 мың теңге" сандарымен және сөздерімен ауыстырылсын;
4-тармақта:
1) тармақшада:
"72 790" сандары "84 962" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"салықтық емес түсімдер – 146 мың тенге;";

"25 262 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно - коммунального хозяйства;";
"11 531 тысяч тенге – на расходы текущего характера в сфере образования;";
"554 тысяч тенге – на расходы капитального характера в сфере культуры в Кенесском сельском округе.".
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.

"25 262 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;";
"11 531 мың теңге – білім беру саласындағы ағымдағы сипаттағы шығындарға;";
"554 мың теңге – Кеңес ауылдық округінде мәдениет саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.